Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy Tusup kategóriájú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Tusup kategóriájú pasit is megcsal egy -valljuk be, külsőleg igencsak középszerű- nő, mégis mire számítson egy átlagos férfi egy párkapcsolatban manapság?

Figyelt kérdés

2018. máj. 25. 19:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
15-ös nyilván így van. Minden kérdésnél csak én vagyok ott ,de ha te ezt figyelgeted akkor a te pincéd is be van zárva :D Halkan megsúgom hogy kb 30-90 ig vannak itt hasznossági százalékok leginkább,felette alatta alig. És az oldalnak koránt sem 60 db felhasználója van ,de nem is 100db. De nem várom el hogy leesen az összefüggés.
2018. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy bármikor megcsalhatják a háttérben, bár ez nem feltétlenül függ össze azzal, hogy a pasija átlagos, vagy egy sármos férfi, és hogy a nő mennyire vonzó. A hipergámia ugyanúgy működik minden nőnél.
2018. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%

Azt figyelitek, hogy amikor egy átlagos/ronda pasi feltesz egy kérdést, hogy jól néz ki, akkor jönnek a válaszok, hogy jól néz ki és nincs gond a külsejével, de amikor egy valóban helyes és jó alkatú pasiról van szó, akkor ő lazán átlag és átlag alatti egy csomó itteni nő szerint? :D

Ezért szeretem a gyk-t. Sehol máshol nincs annyi szélrózsa, mint itt.

2018. máj. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
42%

Akraki akarmit mond Tusup messzemenoen jobban nez ki ferfiban,mint Katinka noben...Kicsit sem egy bombazo alkat... hiaba van kisminkelve.

22 L

2018. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Érdekes sztori ez a Tushup, Katinka történet.

Jah ki nem f...t érdekel?😉

2018. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
94%

"Akraki akarmit mond Tusup messzemenoen jobban nez ki ferfiban,mint Katinka noben."


És ha leírod (nehezen), hogy "akárki akármit mond", az az állításodat igazolja?

2018. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos külsejű Tusup, Katinka és Dudás is, kb egy szinten. De mi csak fotókon látjuk őket, közben meg a vonzerőnek messze nem csak a külső a része. Pl. nekem nagyon tetszik, ha egy férfinak kisugárzása van, nehéz megfogalmazni; tetszik, ha a járása energikus, ha a bőrének jó illata van... Katinka meg életvidám és szerintem a humora is jó, ez mindenkiben vonzó.
2018. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!