Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Hogyan tovább? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Mit kéne csinálnom ha a barátnőm nem érzi azt amit kéne ilyenkor? Egy régebbi dolog is közrejátszik amiről nem tudok sok mindent nem beszél róla. Állítása szerint azóta változott meg ilyen téren. Elvileg én vagyok ehhez a legközelebb mást nem enged maga mellé de nem tud velem egy érzelmi szintre kerülni. Voltatok már ilyen helyzetben? Várnom kellene hogy esetleg ez változni fog vagy erre egyáltalán nincs esély? Most elég rossz így mindkettőnknek neki bűntudata van és magát okolja hogy ő milyen rossz meg hogy ez nem normális, nálam meg az hogy látom hogy őrli magát ezen. Valami olyasmire jutottunk hogy ez még megy így valameddig egy várjuk a csodát vagy nem tudom.


Előre is köszi a válaszokat!



2018. máj. 25. 22:14
 1/1 anonim válasza:
Az a régebbi dolog ami történt vele annak a gyökerét kéne tudni abból kell következtetni
2018. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!