Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért az olyan nők, lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan nők, lányok tetszenek suliban, társkereső oldalakon akiknek én nem tetszek vagy foglaltak? 23/F

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Miért?


Amúgy erre hiába vársz választ. Szerintem majdnem minden férfi feltette már magában ezt a kérdést, de univerzális válasz tuti nem született. Dehát ilyen a barátnőkeresés. Van akinek tetszel, van aki neked tetszik. Ahol mindkettő fennáll, azt hívják (remélhetőleg) párkapcsolatnak. 21F

2018. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rá választ kapni, hasonló helyzetben vagyok én is nőként. És még arról sincs szó, hogy az igényekkel volna probléma. Egyszerűen az ízlések nincsenek feltétlenül szinkronban. Azért ne add fel.
2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretem a fokhagymát nyersen, más miért nem?


Kb ilyen szintű a kérdésed. Honnan kéne tudnunk, hogy az adott nőnek miért nem tetszel?

2019. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!