Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok a párotokra, ha találkozni akarna az exével?

Figyelt kérdés
Az exem pár napja rámírt, hogy szeretne velem újra összejönni, bár van csaja. Elég görény volt velem (megcsalt majd fészen szakított, ráadásul még engem is hibáztatott). Gondoltam, visszaírok neki, mert sosem volt lehetőségem kiosztani élőben (szeretném szembeköpni és felpofozni), de hogy "idecsalogassam" bele kéne mennem a játékába.
2018. máj. 30. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra én sosem haragszom, ha a párom találkozik az exével, én is jóban vagyok exekkel (bár van, aki eltűnt az életemből).

De ha azért találkozna, hogy nagyjelenetet rendezzen, amiből az következik,hogy lélekben még azzal van?? Nem elég azzal lerendezni a megkeresést, hogy "Görény módon viselkedtél velem, hülye lennék találkozni veled." ?

2018. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Visszaírnék egy "sírva röhögős" smiley-t, aztán letiltanám.

Ne süllyedj le a szintjére, felejtsd el, hogy létezik. Még a kiosztást se érdemli meg, annak akkor van értelme, ha várható tőle némi javulás.

2018. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!