Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy olyan férfival együtt lenni akinek a karrier a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz. Legjobb esetben a második helyen leszel nála, de legroszabb esetben a sokadikon mert a karrierjéből adódó apróbb dolgok is fontosabbak lesznek nálad.
2018. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, te milyen jellem vagy. Ha jobban igényelnéd a társaságát, akkor akármilyen jó az elején a kapcsolat, nem fog működni hosszú távon. Ha neked is megvannak a saját karriercéljaid, az önálló saját kis világod, mint neki, akkor pedig jól működhet, hiszen hasonlók vagytok ezen a téren, és megadjátok egymásnak a szükséges teret.
2018. máj. 31. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Függ a te személyiségedtől is. Nekem rossz volt. Azt éreztem, hogy a sokadik helyen vagyok. A munkája mindig az első helyen volt és az hozott magával egy csomó minden mást, ami szintén elém sorolódott (a főnöke, a kollégáknak segítség, a munkakörén kívüli ezeregy apró-cseprő dolog a céges autó rendbentartásától a kollégák furikázásáig). Az együtt töltött időnk két módon alakult: vagy otthon vártam, hogy hazaérjen (hét napból hetet dolgozott) vagy vele tartottam a munkájával kapcsolatos eseményekre, meetingekre és szép csendben végigültem őket. Borzalmas volt, nagyon nehezen viseltem. Nekem is volt munkám, teljes munkaidős, hobbijaim és baráti tàrsaságom is, szóval eleve korlátozott volt az az idő, amit együtt tudtunk tölteni. Sokáig próbáltam igazodni, mert mindig az volt a szemrehányása, hogy nekem csak az a bajom, hogy az ő munkája nem 8-tól 4-ig tart, fogadjam el, hogy neki nem hétköznap kell főként dolgoznia, hanem hétvégén. Átszerveztem a munkaidőmet, amikor csak tudtam, de mondanom sem kell, hogy hétköznap sem ért rá sohasem.

Összességében nekem egy nagy szenvedés volt, pedig nem vagyok az a fajta, aki a 0-24-es együttlétet igényli. Egy olyan típusú embernek, aki ezt igényli szerintem nem is szabad belemennie ilyen kapcsolatba. Aki hasonlóan gondolkozik, elég neki a sokadik hely a másik ember életében, annak esetleg működhet ilyen párral.

2018. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!