Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm felajánlott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felajánlott egy szünetet nyárra, mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Dolgoznom kell majd távol itthonról, erre o benyogte hogy gondolkozott rajta hogy felajanlja hogy szunetet tarthatnank es nem azert hogy o megcsaljon hanem hogy ha ugy van én talaljak magamnak mast es majd ha hazajovok ne legyen ebbol baj. Ekkora baromsagot regen hallottam es szerintem ezt sajat maganak ajanlotta fel hogy ha szunet akkor o is elengedi majd magat. Termeszetesen azt is mondta mar hogy majd jar bulizni allandoan a (javareszt) pali barataival.

Nem tudom mire gondoljak ezek utan. Azt sem tudom hogy van e ertelme megvarnom hogy megcsaljon..


2018. máj. 31. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lefordítom számodra: már megvan az új jelöltje, de téged tartalékban akar tartani, ha mégsem jönne össze vele, ahogy szeretné.
2018. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez a nem értenéd meg arra utal, hogy már megcsal.
2018. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy o mar tudja, hogy kit fog torokra kapni, amint elmesz.
2018. máj. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után miért akarsz bármilyen magyarázatot?


Ilyent benyögne a párom visszakérdeznék:


"Mi a fx"? És lelépnék örökre.


Kedves csajod van.

2018. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Jogalapot akar arra, hogy megcsaljon. Ki kell dobni az ilyen ri bancot.
2018. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Szergej55 ***** válasza:
Szünetet bmeg, beszarok ezeken a szövegeken. Vágd ki a fenébe, ami így kezdődik, az pont jobb nem szokott lenni.
2018. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Csak meltatott arra hogy megmagyarazza a szamomra allitolagos erthetetlent.

O azert gondolt erre mert egy exevel is volt egy kicsit hasonlo dolog, a csavo elment dolgozni, bar mar nem voltak egyutt csak o meg nagyon szerette es a csavo fogott maganak egy not aztan mikor hazajott ujra osszejottek, kibekultek. Elvileg ezert gondolta ezt. Rakerdeztem, hogy konkretan akkor o arra gondolt hogy a szunet alatt en osszeszedhetek akarkit, o mindenkit elutasit es mikor en hazajottem akkor nen lenne az en kalandjaimbol problema es o ugyan ugy a szemembe tudna nezni es ugyan onnan folytatna ahol abbahagytuk? "Igen." Ez abszurd es logikatlan, senki sem akarja sajat magat hatterbe szoritani azert hogy az az ember, akit (már csak) állitolag szeret, az futo kalandokban erezhesse jol magat. Szerinte hiaba hulyezem le az otletet o nala semmi hatso szandek nem volt es o nem akarja ezt, csak egy futo gondolat volt, o azt szeretne ha minel hamarabb jonnem haza es ha szunetben nem is kellene gondolkodni.

Csak gondoltam leirom mar hogy miket reagal.. mert annyira hitelesen adja elo mint aki tenyleg nem akart rosszat.

2018. jún. 1. 05:54
 18/20 anonim ***** válasza:
Nálam azt hiszem itt érne véget ez a kapcsolat. KB le se szar már, hát nagyon kedves...
2018. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17# hát ez nagyon gáz. Nekem ebből az jön le, hogy nem vagyok fontos neki. Vagy egy szerencsétlen luzer lelkinyomorék, hogy eézné hogy fűvel fával kefélek... Hát ennek se örülnék. Valami nincs rendben ezzel a csajjal. Biztos kell ez neked?
2018. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát már csak rajtad áll. Ha együtt is maradsz vele akkor is hívogasd naponta különböző időpontokban. Ha sokszor nem veszi fel, akkor gáz van.
2018. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!