Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én hibáztam?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval az történt , hogy vizsgaidőszak, stresszes voltam , kevésbé foglalkoztam a barátnőmmel viszont ő nem mondott semmit, hogy többet szeretné vagy valami meg soha nem mondta hogy bármivel is gond lenne a kapcsolatunkba, na szóval új munkahelyén el kezdett talizgati egy pasival , második tali után (én csak elsőről tutam hogy barátságból taliztak ) fel hoztam a témát, hogy mostanába kevesebbet beszélgetünk stb és ő rávágta , hogy szakitás, később kiderült hogy második talin már csók is volt , próbáltam mindent hogy megbeszéljük, javitsunk rajta stb de teljesen belezúgott az új pasiba hatástalan minden mintha nem is léteztem volna előtte. 1 évig voltunk együtt . Vélemény ? (én nagyon szeretem még mindig , sőt most jöttem rá igazán mennyire )

2018. jún. 2. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell egyből kollektíve a "mai nőkkel" jönni, ha olvasunk EGYETLEN nőről, aki szemét volt? Fogadjunk, azt nem fogjátok kijelenteni, hogy a "mai nők" mégsem csak a magas pasikra gerjednek, pedig ezt a részét is ugyanúgy ki lehetne emelni.

Egyébként én is sajnálom, kérdező, a barátnőd eleve nem szeretett, ha ennyi elég volt neki ahhoz, hogy lelépjen. Még jó is, hogy "csak" egy évet vett el az életedből.

2018. jún. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, örülj neki, h most szabadultál tőle, és nem akkor, amikor már két közös gyereketek van.
2018. jún. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismeros erzes nekem is. Egyaltalan nem a te hibad! Sajnos sokan feriak es nok is estunk mar at az eletben ilyenen. Piszok rossz erzes, az ketsegtelen. Probald meg elfelejteni, nem foglalkozni vele. Foglalkozz most magaddal, tolts idot a hobbiaiddal, sportolj, bulizz, stb.
2018. jún. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az miben releváns, hogy ugyanolyan magasak?
2018. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha 10 evvel idosebb akkor valszeg gazdagabb a pasi mint te... valszeg megvan miert lrpett le
2018. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!