Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtalálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtalálni az egyensúlyt a szülő ''véleménye és beleszólására adás kontra a párod véleménye között"?

Figyelt kérdés

Szüleim feltenek és jót akarnak nekem, ezért elmondjak ketelyeiket meglátásukat párommal kapcsolatban. De itt van párom is, aki mellett ki kell állnom.

Ilyen észrevételük volt :

Hogy este vacsi után felállt és nem mosogatott el több példa volt erre, de arra is hogy nekiállt mosogatni..

Vagy szobámba a kanapén hagyta a melltartót és az milyen már..

Ezekkel a megnyílvanulasokkal sok kételyt keltenek bennem páromat illetoen.


Véleményekre,történetekre lennék kíváncsi. 30f


2018. jún. 3. 10:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Először azt hittem kéményseprő.


Itt még mindig azt látom, hogy nem azzal kommunikálod le a problémát akinek köze van hozzá.Ettől függetlenül a szüleidtől szép gesztus az ingyen lakhatás, de láthatóan nem működik.


Milyen megegyezés van köztetek a pároddal az anyagiakat illetően?

2018. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a terv ha külön megyünk, hogy mindenki meghagyja a saját számláját amire jön a fizu és vonnak egy két tételt, de a közösbe teszünk x összeget, amit a rezsire kajára költünk. Mindenki tesz félre is..
2018. jún. 3. 13:26
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a szüleidtől, hogy ingyen lakhattok náluk. Viszont elfogadhatatlan, hogy anyukád a barátnőd pénztárcájában "kutakodik". Te felnőhettél volna már annyira 30 éves létedre, hogy ilyen szinten ne engedd édesanyádat beleszólni a ti kettőtök életébe. Szép dolog részükről a segítség, de 30 év alatt megismerhetted volna annyira őket, hogy ezt ne fogadd el, mert nyilvánvalóan nem tudnak nektek privát szférát hagyni semmilyen szinten. Ez pedig már 20 évesen sem egészséges, nem hogy 30 évesen. Ha a segítségük nélkül nem tudtatok volna még külön összeköltözni, akkor várni kellett volna vele, ha pedig igen, akkor le kellett volna szakadni anyuciról.

Szerintem jelen helyzetben sem sok választásod van. Vagy a sarkadra állsz és a kettőtök dolgait ketten intézitek a pároddal vagy megvárod, míg ő besokkal és otthagy.

2018. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy a jelenlegi helyzetre vonatkozóan(szülőknél lakás) milyen megegyezés van köztetek, amit anyukád jelenleg kritizál.
2018. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mivel van két vállalkozásunk is, szüleim azt vallják ha munka van mindenki dolgozik ha pihenés akkor mindenki pihenhet. Párom besegít itthon is amikor munkái engedik. Már én is mondtam hogy mennyit adjunk de mindig azt mondták ami az első mondatom, illetve ha közösen teszünk a kasszába közösen is vehetünk ki..
2018. jún. 3. 14:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Na ezért nem kell a legtöbb nônek egy ilyen tutyi-mutyi mami pici 30 éves fia aki ennyi idôs korára sem tudott még mit kezdeni magával, vagy kiállsz a párod mellett ha komolyan gondolod vele a dolgot, vagy megvárod míg ô sokall be és garantálom, hogy nem fogtok szépen elválni
2018. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!