Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha a férjem az igazi, de túl visszafogott az ágyban?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején is ilyen volt, ha ilyen marad, akkor is vele maradok. Nem élet-halál kérdése, de szeretnék javítani rajts. A férjem rajongva szeret és nagyon érzelmes, romantikus férfi. A szexet is szereti, de neki nem az a a legfontosabb, ezt többször említette. Az a baj, hogy mindig ugyanabban a néhány pózban csináljuk, előjáték alig van. Többször is mondtam neki, és érti miről beszélek, de valahogy sose sikerül egy igazán vad szeretkezést összehoznunk. A kapcsolat elején spontán módon vagy csak részegen volt ilyen. Engem zavar, mert régen sok partnerem volt, a szexben ez visszalépés. Neki pedig csak egy volt, de vele szinte alig volt szex. Hogy dobhatnám fel a szexuális életünket? Vagy hogy értessem meg vele, hogy nagyon szeretem őt, de örülnék neki, ha néha vadabb lenne az ágyban?

25N



2018. jún. 5. 17:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem az Igazival minden ugy jó ahogy van.....lehet mégsem az igazi Neked hiszen szexualis teren nem passzoltok.
2018. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogsz vele maradni, mert eltérő az igényed, és előbb-utónbb a nemléteződ ki lesz vele, hogy nem tud megdugni, csak maszatol.


Amúgy nem az exemmel jársz véletlen, ő is csak részegen kapott el, amúgy volt három póz, amiben csináltuk, lagymatag volt minden aktus, előjáték kis nyalás maximum, de az sem mindig...


Összeköltözés után mikor már heti 3 semmilyen szeretkezésre redukálódott a kapcsolatunk, és hiába beszéltem vele, hogy ez így nem lesz okés, nem változtatott semmit -, hamarosan kiraktam a szűrét.


Én sem vagyok húde nagy étvágyú, de szeretem, ha elkapnak, nem unom halálra magam szex közben, szeretek vadulni, amit vele nem lehetett, mert "fáj, ha megszorítom a karját, hátát", "kellemetlen az intenzívebb csók", stb.


A párommal ellenben minden rendben kettőnk között, heti 5-6 szex, érzéki, vadulós, elkapós szex részéről és részemről is.


29n

2018. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!