Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti azt mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azt mennyire tolerálnátok azt hogy a párotok kibeszél?

Figyelt kérdés
Ha veszekszünk szinte biztos hogy ki fogja tárgyalni a barátnőinek hogy mi a helyzet, ami lehet hogy önmagában még nem is zavarna ám a dolgokat mindig szigorúan az ő oldaláról mondja el, kicsit fontos részleteket kihagyva ahhoz hogy meg lehessen érteni teljes egészében a helyzetet. Így persze hogy már én vagyok az utolsó senki a barátnői szemében, ami csak azért nem nagy baj mert nem is egy városban élünk és én soha nem fogok velük találkozni (és nem is akarok ezek után). Megkérdeztem és azt mondta hogy neki ez kell ahhoz hogy ki tudja adni magából a stresszt, neki kell valaki akinek elmondhatja. Nekem attól még szarul esik hogy az én káromra teszi mindezt. Amúgy semmilyen titkomat vagy semmit nem szokott elmondani, de a vitáinkat elújságolja nagyon felületesen az ő oldaláről, sőt olyan is volt már hogy screenshotokat küldött a beszélgetéseinkből. Nekem fáj hogy én megbízok benne azzal hogy elmondom mi a baj és ő ezt teszi.
2018. jún. 5. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szakitottam ket exemmel is, ok ferfiak voltak, de mindent elmondtak az anyjuknak, haverjaiknak...most 35 evesen, ugy latom felnott dontest hoztam.Kedves kerdezo, erettebb vagy a parodnal, ha van erod szakits vele
2018. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!