Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavarna, ha a párotok meztelen nős naptárt akasztana a garázsba?

Figyelt kérdés

... Ennyi erővel a nőknek meg szabad kirakni a konyhába egy meztelen pasis naptárt?


Amióta az eszemet tudom, apám lepukkant "műhelye" is tele volt rakva csöcsös női képekkel (persze, amióta elvált anyától és újranősült, azóta már nincs :)) )

Engem meg kell hogy mondjam, kicsit zavar. Munkahelye is ki van tapétázva vele kb., amit így a harmincon túl elég szánalmasnak tartok.


2018. jún. 6. 03:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez inkább olyan proli dolog. Az ilyen füttyentgető közmunkás kategóriába helyezte magát értelmileg a párod.
2018. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Már bocsánat, de Akárki nem rakosgat ki ilyeneket a garázsába...😀 Normális, érett férfi legalábbis nem.
2018. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepne, és nem érteném mi történt, hogy 180 fokos fordulatott vett az ízlése.
2018. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Párom családi fotóalbumában van egy kép: valami rendezvényen, egy ifjú hölgy monokinire vetkőzve mossa a kedvesem motorját :D Mondjuk engem nem zavar. (Főleg, hogy jóval a kapcsolatunk előtt szerzett "emlékről" van szó.)
2018. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
a 09:08 Akkor a három diplomás főnökömtől a takarítóig, minden kollégám dedós volt? Mert mind rakott ki 1-2 meztelen nős képet:) Mellesleg, a kutyát nem érdekelte, kik, mik azok, kb, mint a sarokba szóló rádió. Senkit nem érdekelt, mi szól a rádióban,csak legyen szóljon, oda tartozik:)
2018. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
73%

60% De gondolom az már zavarna, ha az asszony rakna ki meztelen férfis fotókat.

A diploma meg...voltak olyan évfolyamtársaim, akik eléggé egyszerűek voltak és nem büfé szakról beszélünk.


Ez ilyen prolis keménykedés, semmi más. A gépen nem zavaró.

2018. jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy zavarna, nincsenek önértékelési gondjaim, hogy pár kép miatt rosszul érezzem magam. Csak sajnálni tudom azokat, akiknek olyan törékeny a kis egójuk, hogy egy ilyen eléri az ingerküszöbüket.. Amúgy meglepődnék, mert nem ez a típus, de zavarni nem zavarna.
2018. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%
Végzettségtől függetlenül értelmes ember semmijét nem plakátolja ki cicis nénikkel,valamint Facebookon se olyat állít be háttérképnek.Nőben ugyanez,csak félpucér pasiban.
2018. jún. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
75%
Alapból nem kezdek proli emberekkel. Ja, és csak úgy mondom, hogy sok férfinak is ez a véleménye. Nem kell általánosítani, hogy tök normális, meg mindenki hülye, aki nem csinálja ezt meg akit zavar. Nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felnőtt férfiként szánalmas. Kis 15 éves fiúcskáknál még megértem, kb. ilyenkor minden gondolatuk a p*na körül forog, még újdonság. Na de egy normális felnőtt férfinál, hogy ennek mi értelme, azt nem tudom.
2018. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!