Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 év a korkülönbséggel míért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 év a korkülönbséggel míért ítéli mindenki halálra a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

20éves nő vagyok,a barátom 34.Igaz még csak

pár hónapja vagyunk együtt,de tényleg szeretjük egymást.Én még soha nem voltam ennyire szerelmes.A barátaim mellettem állnak,a szüleim is próbálják elfogadni,de látom rajtuk hogy nem helyeslik.Az ismerősök és a rokonok csak bántanak hogy mit akarok egy ilyen pasitól.Attól félnek,hogy elvesztegetem rá a fiatal éveimet,mert hogy ez úgysem működhet.De ő pörgős életet él,még soha nem "éltem" ennyire mint most!Külsőre mindenki max 27nek nézi.Sokakon azt veszem észre,hogy irigykednek (nagyon jó pasi+jól keres)és olyanokat kapok,hogy csak a pénze miatt vagyok vele.Míért ilyen rosszindulatúak az emberek?NEm házasságot és gyereket terveztünk,csak szeretjük egymást.Ti mit gondoltok róla?


2010. jún. 16. 09:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én most léptem ki egy 8 éves kapcsolatból, 26 vagyok, párom 25 volt, és most nagyon úgy néz ki, hogy beleszerettem egy 18 éves lányba, és én is mindenkitől kapom, hogy fiatal hozzám. Eleinte én is azt hittem, de annyira egymásra találtunk, mint még a volt párommal se, pedig 8 év az 8 év, nem a semmiért voltunk együtt eddig. És lehet közhely, de a kor tényleg nem számít, ha megvan az a fajta összhang, ami például nálunk megvan. Így én azt tudom neked tanácsolni, hogy idővel mindenki el fogja fogadni a dolgot, ti meg élhettek boldogan...
2010. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeiteket,nagyon jól estek a hozzászólásaitok!

Köszönöm a sok bíztató szót,erőt adtatok!:)

2010. jún. 16. 11:45
 13/14 anonim válasza:
Szertintem se foglalkozz velük,igaz 13 vagyok és gondolom most azt gondolod hogy nem értek az ilyenekhez de nekem most egy 18 éves barátom van és csak 5 év a korkülömbség mégis nagyon nehezen fogadják el sajnos a dolgokat és nagyon roszul esik :( de valahogy muszály beletörődniük mert a szerelem útjába nem állhatnak,remélem nem haragszol hogy írtam. :)
2010. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok, bár az én szüleim 3 év után sem szerették meg a kedvesemet. De mi nagyon szeretjük egymást.
2010. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!