Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy zavar?

Figyelt kérdés
A parom ezelott rosz fiu volt-sokat prostizott,jart férjezett nőkhöz,egyszer még egy 55 éves is megvolt neki.Mikor szexelunk meg nem esik annyira jol nekem,mert arra gondolok hogy azok utan belem teszi,es ez undorito....miert erzem igy?Nagyon szeretem ot,de ezen nem tudok tul lepni
2018. jún. 8. 07:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális szerintem. Ez épp olyan, mint ha belekötne abba, hogy hány pasival voltál és miket csináltál velük. Semmi köze hozzá. Ahogy neked sem az Ő múltjához. Az a MÚLT-ja. De ha meg ilyen hülye vagy, szakíts inkább és keress egy szűz fiút. Jaaaaa, akkor meg az a baj?!
2018. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%
szerintem keress magadnak egy szűzpasit ha ennyire nyomorék vagy
2018. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
És Te elhiszed, hogy épp miattad/melletted változott meg? Egyáltalán elhiszed, hogy megváltozott? Ne legyél naiv...
2018. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező. Hogy telik a napod? :)

25/f/180/83/BP/helyem nincs

2018. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!