Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtathatnék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék, hogy gondoljon bele az én helyzetembe is néha?

Figyelt kérdés

Mostanában sok az összezörrenés köztünk és ez amiatt van, mert részemről azt érzem bírálja a tetteim. Szeretném elmondani neki, hogy miért tettem, de nem hagy még csak időt sem, mert egyből elkezd velem veszekedni. Próbálom nyugton ész ervekkel elmondani, próbálom ingerülten (egy idő után miután sérteget felkapom a vizet) de hiába.


És akkor most a konkrétumok részletesen (próbálom röviden)


1, Felkellet hívjam a bankot ahova jön a fizum, onnan vonják a közös hitelt, és ajánlottak egy ingyenes szolgáltatást, hogy ha akarok akkor tudok pénzt be tenni, takarékosság céljából, megkérdeztem a részleteket és mondam hogy miért ne, később még jól jöhet. A pénz mozgásrol minketten kapunk sms-t megkapta az sms-t és egyből felhivott hogy mit csináltam, szórakozok a bankszamlankkal és hogy onnan vonják a hitelt, biztos az egészet véletlen lekötöttem, és hogy bepaliztak. (felhivtam a bankot és persze szó sincs ilyenről)


2. Ahol dolgozok, nincs klima, és a meleg is megáll, megbeszéltünk hogy talizunk a ruha boltban, mentem is busszal amin szinten jó meleg volt klima off, oda értem és mondtam hogy megdolgok a melegtől :), a párom azt mondta addig ha van kedvem nézzem meg a baba ruhakat, mondtam neki hogy ne haragudj de most nincs hozzá kedvem, hagy fujjam ki magam. Erre azt kapom, hogy én nem is törődök a gyerekkel. Kifordultam és fakepnel hagytam, mondtam hogy megvarom a kocsi előtt. Szóval most azt hallgattam végig haza felé, hogy egész héten bunkó és ingerült vagyok. Köszönöm jöhet hideg meleg, minden segít!


27F


2018. jún. 8. 20:28
 1/3 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Részben sajnállak haver, másrészt viszont MIÉRT?

Miért vállaltál gyereket egy ilyen kapcsolatba?


Neked tényleg valahogy hatnod kell rá, mert ott a gyerek (fingom sincs hogyan), viszont ha nem lenne még, akkor azt mondanám, hogy MENEKÜLJ.


Kitartást.

2018. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván mert emellet a világ szemlélete érdekes módon nagyon jó és megfelelően lát dolgokat, de közben még is itt ez a hatamas kontraszt, szinte paradox.. . Őszinte, és hát ami a szívén a száján. Mint ahogy írtam is. Nyilván ennek vannak előnyei (maximálisan meglehet bízni az emberben) és a hátrányai ebben kérném a segítségeteket ha van :)
2018. jún. 8. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért a közös számlával egyedül zsonglőrködni tényleg necces. Megbeszélhetted volna a pároddal, mielőtt rábólintasz. A babaruha dolog meg már csak amolyan utolsó csepp lehetett a pohárban. Ahogy leírod, valami elképesztő feszültség van köztetek, és minden apróságra robbantok mind a ketten. Ez az a helyzet, ami szerintem párterápiáért kiált. Kellene egy harmadik, független, elfogulatlan fél, aki segít levezényelni a beszélgetèst, és aki megtanít titeket egymással kommunikálni. Jelenleg elbeszéltek, elkiabáltok egymás mellett.
2018. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!