Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után érzitek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érzitek azt hogy menthetetlen?

Figyelt kérdés

Van egy friss, mély és őszinte 4 hónapos kapcsolatunk, ahol az előéletből hozott problémák ( bántalmazás, görcsösség stb. ), és az anyós kavarása miatt a barátnőm azt mondja nem éri meg folytatni.

Őszintén szeretjük egymást, és a fentiek miatti konfliktusokon kívül minden gyári.

Szerintetek?

F27 L22


2018. jún. 10. 13:31
 1/3 anonim válasza:

Ez csak kifogas. Azert PARkapcsolat a parkapcsolat mert ketten oldjatok meg a problemakat. Ha eloeletbol hozott ilyen dolgokat akkor eloszor is pszichologus hogy konnyebben tul lepjen ezen, mert ha esetleg szakitotok mi lesz a tovabbi kapcsolataival? Ott is benyomja ezt a szoveget?

Szerintem uljetek le higgadtan es beszeljetek meg. En a parommal fel eve egyutt vagyunk, nekem sem volt eppen jo eloeletem (sok megcsalas, gorcsosseg, megfelelesi kenyszer amibol sikerult kijutnom...stb) de omellette sokkal jobban erzem magam mert ki merem mondani mi bant es azt megbeszeljuk es ketten megoldjuk. Eloszor azt mondta 2 honap randizas utan hogy lehet nem fog osszejonni mert tolem 200kmre tanul. Aztan megbeszeltuk kettesben mi lenne a legjobb es lam megis egyutt vagyunk es hozzateszem nagyon jol. Hetvegente mindig talalkozunk es ez nekem sokkal jobb mint ha ejjel nappal rajta lognek, legalabb intenziv a talalkozas.

Na de a lenyegre visszaterve ezzel csak azt akarom mondani hogy mindent meg lehet oldani csak akarni kell.

2018. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már 4 hónap után ez a helyzet, mi lesz évek múlva? A kapcsolat korai szakaszának arról kéne szólnia, hogy még nincsenek nagyobb nehézségek és tényleg jobban összekapcsolódik a két fél. Ha már itt komoly problémák vannak, akkor általában ebből csak húzott-halasztott szakítás szokott lenni.
2018. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 hónap, nyilván nem szeret, csak nem akarja így megmondani.
2018. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!