Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek a szabadságvágyamm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a szabadságvágyammal ha házasságban élek?

Figyelt kérdés
13 éve vagyok férjnél, és anyira szabad szeretnék lenni! Börtönnek érzem ezt az egészet! Nem járok el sehová, sem egyedül, sem a férjemmel, a kapcsolatunk is pocsék évek ota, de neki nem számit az érzelmi oldal, neki ha szex van akkor minden rendben! Úgy érzem más életet szeretnék, nem birom legyözni, de még beszélni sem beszéltem erről senkinek! elmúlik ez, vagy egyre erősebb lesz?

2018. jún. 12. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs,hogy nem enged.Ha fogva tart azt a törvény bünteti.

Már úton is vagyok kiszabadítani.

2 járőr társaságában...

2018. jún. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, várlak :)!
2018. jún. 16. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!