Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem igénytelenség?

Figyelt kérdés

Este törölközőket mostam és elfelejtettem újat kitenni, de a fürdőben van zsebkendő is és a konyhában papírtörlő is. Reggel wc-zés után a barátom szemrebbenés nélkül beletörölte a kezét a száradó vizes törölközőbe... Megkérdeztem, hogy mibe törölte bele (nem voltam a helyiségben) erre büszkén közölte, hogy a törölközőbe. Erre mondtam neki, nem mérgesen, hogy akkor moshatom ki újra. Erre kiakadt, hogy minek, amikor csak a tiszta kezét törölte bele (??? akkor soha nem kéne törölközőt mosni?) és hogy a száradó pólókba is bele szokta törölni, ha az esik útba.

Ha én mosok rá, nem az lenne a minimum, hogy nem barmolja szét a munkámat? Ráadásul sértésnek szánva hozzátette, hogy akkor sikálhatom ki a kádat, ha már ennyire tisztaságmániás vagyok, mert tiszta retek (nemrég pucoltam ki, de mivel állandóan porosan-retkesen fürdik és sosem vereti le utána tusolóval elég hamar lesz színe újra)... Ráadásul régen ő szokta a fürdőszobát takarítani, de egy ideje mindent én csinálok, de mint látszik, abba is csak belekötni tud.


2018. jún. 14. 05:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem igénytelenség, hanem nem tiszteli a munkádat.

Te választottál ilyen p..rasztot magadnak. Viseld is érte a következményeket.

Egyébként már házirabszolga vagy.

2018. jún. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

a törölközős témán nem borultam volna ki, de a pólóson igen. (nem vasalok, így kényes vagyok a teregetésre.)


a káddal kapcsolatban meg egyszerűen pofátlan volt.

2018. jún. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem igénytelenség, csak nem figyel oda, nem tiszteli a munkádat. Azért emiatt szerintem még nem kell újra kimosni egy törölközőt, csak a vizet törölte bele a kezéről, nem a s#ggét törölte ki vele.
2018. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem igénytelen, csak sutyerák gyökér.
2018. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem becsül meg. Keress másikat, majd rájön.
2018. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, egyszerre mosom az összes törölközőt, és amíg szárad, simán beletörlöm a kezem kicsit nedvesen kézmosás után. Nekem belefér. Nekem ez játszmaízű, te tolod a mártírt, hogy aztán mennyi mindent megteszel, mégsem hálás, belőle meg gyereket csináltál, körbetakarítod körülöte a lakást, és megszabod miben legyen igényes, szóval ő meg persze ott lázad ahol tud. Mondjuk szerintem ezt a játszmát csak úgy lehet lezárni, ha leültök, megállapodtok valamiben, hogy milyen meg mennyire igényes háztartást szeretnétek (és igen, ebben valószínűleg neked is kellene engedni, már csak azért hogy ő is magáénak érezze a háztartást és a munkákat, ne felesleges tisztaságmániának), leosztjátok felesben, és megegyeztek alapszabályokban. Utánna lehet játszma nélkül számonkérni szerintem, ha előbb közösen megegyeztetek...
2018. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fúú mekkora dráma.
2018. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

1) Miért te csinálsz mindent? ketten laktok a lakásban, nem?

2) Miért akkora probléma, hogy beletörölte a TISZTA kezét a törölközőbe?? Arra való. Ha megszáradt, akkor is arra fogod használni, hogy beletöröld a tiszta testrészeidet...nem értem, hol van ezzel a probléma

3)"Állandóan porosan-retkesen fürdik" . Azért fürdünk, hogy lemossuk magunkról a retket. Mit csináljon szerencsétlen,fürödjön tisztán, vagy mi? :D

2018. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ismétlem a kérdést, akkor ennyi erővel soha nem kell kimosni a törölközőt, ha úgyis csak a tiszta kezed törlöd bele? :)


1. Azért én, mert ő sokat dolgozik és hasonlóan trehányul csinál meg mindent...


2. Szekrénybe nem rakok el használt ruhaneműt-törölközőt, mert oda a tiszták valók. Legalább is szerintem...


3. Gondolom neki is van szeme és ő is látja, hogy áll utána a kádban a retek, akkor ne várjon rá, amíg beleszárad... Ha nem tűnne fel, a mondat lényege a következő "porosan-retkesen fürdik és sosem vereti le utána tusolóval" gondolat volt.

2018. jún. 14. 12:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem kéne ebben engedni, amikor ő semmit nem csinál. Lol. :D
2018. jún. 14. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!