Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsnàl is van ilyen?

Figyelt kérdés

A pàrom éjjel nappal dolgozik reggel 8 tol delutan fel otig. Mikor hazaér màr hulla fàradt ràm nincs ideje. Hétfőtől vasàrnapig.A szexuàlis életünk is elég silàny :( Próbàltam vele megbeszélni de a vàlasza hogy dolgozni kell. Nincs közös életünk, maszek munkàt folytat.

Màr a főzéstől is eleggé elment a kedvem, mert egy csomószor akinél dolgozik meghívjàk ebédelni. Hazajön eszik egy két adagot és kész. Két napos kajàt meg ő màr nem eszik meg, szóval ha marad megy a kukàba mert én se bírok annyit enni. Fogalmamsincs mi lenne a megoldas de mar nagyon ketsegbe vagyok esve


2018. jún. 17. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Menj el dolgozni te is.
2018. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is dolgozok reggel fél hat- tól delutàn kettőig, de ez a közös életünkön nem vàltoztat
2018. jún. 17. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele,hogy mondjon fel és tartsd el.
2018. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol van, ahol az éjjel-nappal reggel 8-tól délután fél 5-ig tart?
2018. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mondom hogy maszekol
2018. jún. 17. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ebben a f. S világban minden a karrierrol szol. Mintha azért élnénk hogy dolgozzunk, nem azért dolgoznánk hogy éljünk. Érthető hogy ennyi a boldogtalan ember.
2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hàt igen, csak az ember így, hogy tervezzen csalàdot, közös életet?! Az tény, hogy dolgoznunk kell, de miért is dolgozunk? Tényleg nem àll semmi màsból az életünk mint hogy dolgozunk. Karrierista vilàgban élünk, ahol az szàmít hogy kinek milye van ki hogy nézki, mert ha eltérsz a "normàtól"akkor màr fura vagy..

A jó kinézethez meg pénz kell, a pénz meg munkàból van... de mégse vagyunk boldogok, hiànyzik a békesség az osszetartàs a tisztelet a szeretet sajnos a nagybetűs boldog élet

2018. jún. 17. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggel 8tól fél 5ig szerintem nem mentség arra, hogy 0 szex. Az én barátom reggel 6-8ig dolgozik, mégis mindig szakít "erre" időt, amikor találkozunk.

Te is óraszámban ugyanannyit dolgozol, mégis lenne rá iényed

2018. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neked kell egy kutya,akinek fozol es erzed,hogy szeret. Aztan a pasidat csereld le,mert nem tesz boldogga. Keress kevesebbet dolgozo pasit.


Igy nem lehet egyutt elni,ah a pasid gondolja. Szabadulj meg tole.

Mondd,h elkoltozol/elkoltozik ( akie a lakas,az maradjon benne. ) es ugy talalkozhattok,ha raer. De termeszetesen nem er ra. Szoval a szakitas lep eletbe.

N

2018. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!