Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és nők minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők minden ember igazából birtokolni akarja a párját?

Figyelt kérdés

Miért mondják azt az emberek,hogy nem birtokolják a párjukat? Miközben aki a monogámia híve, vagyis úgy mondom ako hűséget vár és nem "osztozkodna" a párján az igenis kisajátításnak birtoklásnak számít (még akkor is ha ezt mindkét fél akarja) magyarán mégiscsak birtoklók az emberek, nem? A féltékenykedést én pl csak azért utáltam eddig, mert úgy csinált a másik mintha "rendelkezhetne" felettem joga van hozzám és azért féltékeny mert csak magának akar, vagy félti a kapcsolatunkat,hogy betolakodó lesz. Ergo ez is a birtoklásra utal, nem?? Ti mit gondoltok erről?


N


2018. jún. 19. 12:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy kapcsolatban mindig az egyik fél dominánsabb a másiknál, így az formálja a gyengébbet. "A házasság rabszolgaság - csak civilizált formában." (A.E.) - de nem minden esetben...
2018. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi számít birtoklásnak? Hogy hűséges vagyok a páromhoz, és ugyanezt várom el tőle? Szerintem ez a természetes. Aki ezt nem tudja teljesíteni, ne tartson férjet/feleséget.
2018. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Párja az embernek párkapocsaltban van - annak a szex csak az egyik fontos oldala.

Nem érzem úgy, hogy birtokolva volnék, azért , mert semmi motivációm mással szexelni.

2018. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!