Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bejön nekem a fiú, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön nekem a fiú, de a magasságával van egy kis gond. Szerintetek?

Figyelt kérdés

a fiú 169 én 162 vagyok. (cm. xD) Nagyon tetszik,és úgy néz ki,hogy össze akar velem jönni.Simán belemennék,de túl alacsony hozzám,furán nézne ki ha egy magassarkúba mellé állnék.:S Viszont nem tudok neki ellenállni(L):$

Na szóval,szerintetek gázos lenne,ha járnánk(magasság miatt)??

15/L

a fiú 19.


2010. jún. 16. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:

ha ilyen apróság is gondot okoz, inkább ne járj vele....

F14

2010. jún. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne az.
2010. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Add rá a magassarkúdat, probléma megoldva!
2010. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan jöjjetek össze, az én párommal mi egymagasok vagyunk (168cm) és nem ciki ha felveszek egy magassarkút:)
2010. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Járjál vele mert ha megkeseríted a szakítással az életét az a lelkeden szárad.
2010. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mitől lenne gond?

Párom 156, én 182. Nem a magasságon múlik. :)

2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ezt így külön megkérdezed, akkor szerintem még várj legalább öt évet ezekkel a "felnőtt-dolgokkal". :D

Most azt kérdezed, hogy kellene-e szégyellned a szerlemedet? Istenem...

2010. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, akkor ne törődj a magasságával, majd megszokod. :) Nálam és a barátomnál fordított a helyzet, mert én nagyon alacsony vagyok, ő meg nagyon magas, magasarkút meg utálom... :D Eleinte voltszokatlan, de most már egyeltalán nem az. ^^
2010. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 cm-es magassarkúkat hordasz??
2010. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem 7cm..5 :D mert mikor táncra mentem akkor volt rajtam az a magassarkú és felnézettrám...:S amúgy ő mondta,hogy 169,de sztem annál alacsonyabb egy kicsikét,de mondjuk igazatok van. Már én nem értem,hogy lehettem ennyire hülye,hogy egy ilyen apróságon fennakadtam mikor szeretem őt. :S :(
2010. jún. 17. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!