Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja nektek egy srác, hogy az egyik fele szabad akar lenni, a másik meg velem, akkor van értelme a szünetnek vagy már csak időhúzás?

Figyelt kérdés
Ma időt kért tőlem a srác, mert nem tudja, mi legyen. Azt szeretné kideríteni, hogy a rózsaszín ködös szerelem múlt-e el (erről tudom, hogy természetes egy idő után) vagy már egyáltalán érez irántam semmit.

2018. jún. 19. 20:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
lehet... majd 2 hét múlva kiderül, mi lesz. Addig meg lefoglalom magam, hogy ne ezen agyaljak.
2018. jún. 19. 21:58
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Pfff de buta vagy!
2018. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, minket, férfiakat általában NAGYON idegesít, ha egy nő ránk tapad, 24/7 -ben azon agyal, mi lehet velünk, miért nem hívjuk fel, és ha felhívjuk, melyik szót miért mondtuk, és közben mire gondolhattunk. A fullasztó nők menekülésre késztetnek minket. Lehet, hogy te is túlzottan rászívtad magad a fiúra, és ez sok volt neki, de nem akar még szakítani, csak a ráhatásod nélkül mérlegelni, bírni fogja-e ezt így.


41F

2018. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13-as lehet. Elismerem, hogy minden gondolatom o, de felajanlottam neku, hogy akkor jarjon el tobbet a barataival, forditson tobb idot magara. Es ha egyutt maradunk, akkor kevesebb agyament gondolatom (ezek nem a kapcsolatunkrkol szolnak, hanem cuki dolgokrol) osztom meg vele majd.
2018. jún. 20. 10:16
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

13 -as voltam. Az a gond, hogy néha még a tudat is zavaró, hogy állandóan rajtam függ a nő minden gondolata, ha egy baráti társaságban is érzem a feszült várakoztását a távolban, a kínlódó izgalmat és a fájdalomküszöbig menően furdaló kíváncsiságot, mit csinálok épp, mikor megyek végre haza, meddig kell még várnia rám. Azért mondom, mert eddig én is majdnem mindig ilyen lányokat fogtam ki, és épp ez a viselkedésük okozta a kapcsolatunk végét. Ezért is szeretem jobban a macskákat, mint a kutyákat. A kutyák lógnak a gazdán, a macskáknak megvan a saját belső világuk, aminek a gazda csak egy kis szelete.


Ha vannak saját programjaid, hobbijaid, barátaid, és bármi, amihez nem kell a fiú, nem érzi szükségét majd, hogy meneküljön előled a szabadságba, mert veled együtt is szabaddá válik.

2018. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Vannak sajat dolgaim, meg szoktunk kulon talalkozni a baratainkkal. Talan a kerdezoskodes lehet a baj, mert baratom zarkozottabb tipus alapbol es otthon se kerdeznek tole szinte semmit. Engem meg minden reszlet erdekel (az is, ami szerinte unalmas).
2018. jún. 20. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi újság Kérdező?
2018. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hiányzom már neki szépen :) valószínűleg van még esély. Még csak 1 hét telt el a szünetből, de már kétszer keresett.
2018. jún. 27. 14:28
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést :)
2018. jún. 27. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!