Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam a csajomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam a csajomnak, hogy a barátnője ajánlatot tett nekem részegen?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk úgy indult, hogy én ezt a barátnőt akartam felszedni. Viszont elutasított egy találkozó után de később kiderült azért mert a mostani párom (aki a legjobb barátnője) belémszeretett és ezért félreállt. Jól megvagyunk, minden jó, de szombat este ez a barátnő (amikor hazataxiztam egy buliból a párom kérésére) szexuális ajánlatot tett nekem. Azt mondta, hogy mivel van még egy órám amíg vissza kell érnem, elüthetnénk az időt addig is, menjek fel hozzájuk. Más csajok is jelen voltak, nekik részegen röhögve azt mondta előttem hogy most majd játszik egy kicsit velem. Az autóban is mögöttem ült és rátette többször a kezét a vállamra amit levettem!

Mondtam neki hogy játszon a macskáival vagy a barinőkkel, ne velem, én mentem is!

Másnap ráírtam, hogy fogja vissza magát, de semmire nem emlékszik. Még azt mondta, hogy ne merjem ezt a kitalációt bárkinek terjeszteni mert ő velem sohasem ... mert nem jövök be neki és milyen szerencsétlen a barátnőm hogy ilyen pasija van aki ilyet kitalál. És örüljek hogy nem szól neki. Kérdeztem a többi csajt aki ott volt, más sem emlékezett, aki igen szerinte tényleg nem tudja mi volt, nekik is azt mondta! Gyakran üti ki magát ennyire.

Viszont többen mondták hogy szerelmes belém, le akar feküdni velem és azzal hogy mindig szid engem, minden ronda pasinak mond, azzal leplezi! Gyakran beszél rólam, mindig valami rosszat mond velem kapcsolatban meg hogy ő soha nem lenne velem még egy lakatlan szigeten se.


Megmondjam a barátnőmnek? Az a baj hogy ki tudja elhiszi egyáltalán? Mert féltékeny amúgy is a csajra! Jobbnak tartja magánál. Sokszor mondja hogy ő illene külsőleg inkább hozzám, menjek szedjem fel, ő nem áll az utunkba. De nekem eszemben sincs!!!!


2018. jún. 21. 14:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elmondtad.
2021. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!