Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem 20 év után szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 20 év után szerelmes más nőbe?

Figyelt kérdés

Tagadja, de ha szerelmes zene megy sír, persze nekem azt mondja, hogy allergia...

Ha rákérdezek akkor bolond vagyok!

Ha elmúlt a szerelem, akkor megy másikat keresni, megy hóditani újat. Hogy ezekbe a szerelmekbe mi fér bele azt nem tudom, tehát hogy szex volt e..


Leáll beszélget velük, kikérdezi a magánéletüket, és próbál úgy élni itthon.


Mit tennétek?


2018. jún. 22. 08:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Közel semmi értelme nincs annak, amit írsz. Tetszik neki a borostyán, ebből következik, hogy szerelmes a fiad barátnőjébe a kisbolt összes vásárlójába meg úgy mindenkibe. Végül is logikus.
2018. jún. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, hiába is probáltam vele beszélgetni, nem lehet.

Lassan költözök, hidd el szívesen megmutatnám ha tudnám ezeket a dolgokat, hogy nem kombinációk.

Egyébként ha ezeket, szóba merem hozni akkor rettentő agressziv lesz.

AZt mondta, hogy ez az ő magánélete.

2018. jún. 22. 08:56
 13/19 A kérdező kommentje:

Persze értem, hogy így nincs értelme, mert csak kiragadtam dolgokat az egész történetből.


Ha az egészet leírnám három oldal nem lenne elég.


De az egész úgy kezdődött, hogy fogjam a h...e gyerekeimet, csomagoljak össze,és menjek el innen a p..ába. Akkor is beszélni akartam vele, de azt mondta hogy nincs miről beszélnünk.


Utána nagyon elfajultak a dolgok, azt le se írom.


Akkor kellett volna elmennem, csak még menteni akartam a menthetőt.


Volt hogy megmondta, hogy megtalálta az igazi nőt. Menjek.

Három nap múlva visszaszívta.


Most jött el az idő,hogy megyek, velem nem fog szórakozni.

2018. jún. 22. 09:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, itt már nincs mit kérdezni. Ennek a házasságnak már rég vége van. Már valószínűleg sokkal hamarabb le kellett volna lépned.
2018. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Az egész életetek egy Monty Python jelenetre hasonlít😀. Szerintem mind a kettőtökkel vannak problémák...bocs. Ez így egy nagy katyvasz, amiben éltek.
2018. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igen sokkal hamarabb el kellett volna mennem.


Szerintem ez nem Monty Python, hanem inkább egy mexikói

sorozatra hasonlit leginkább:)))


Kaptam én olyan,pofonokat is hogy sose felejtem el..

2018. jún. 22. 10:03
 17/19 anonim ***** válasza:
84%
En nem tudom elhinni,hogy ilyen ostoba ember letezik,mint a kerdezo meg a ferje.
2018. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

#13.

"De az egész úgy kezdődött, hogy fogjam a h...e gyerekeimet, csomagoljak össze,és menjek el innen a p..ába. Akkor is beszélni akartam vele, de azt mondta hogy nincs miről beszélnünk.



Utána nagyon elfajultak a dolgok, azt le se írom."


Azért ez egy egészen más történet, mint amit a kérdésben kiírtál - nyilván hagyd a francba, ne is érdekeljen mi történik a "lelkében".

2018. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell az első pasihoz hozzámenni mert épp nincs jobb v épp otthonrol kell menekülni..
2018. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!