Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, ha átmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha átmennétek a párotok családjához ebédelni, és csak olyan étel van amit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudtam mit reagálni. A párommal 3 éve együtt vagyunk, a családja annyira nem ismer, de voltam már párszor náluk. Nem a páromnak kellene mondani, hogy esetleg valamit nem eszem meg? De a párom annyit tett hozzá, hogy finnyás vagyok... Fordított esetben anyukám megkérdezte mit főzzön...
2018. jún. 22. 17:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

3 év után nálunk már nem számítottam vendégnek. Sokszor főznek olyat, amiről tudják, hogy szeretem, de volt már, hogy egyik kaját se szerettem. Nem ettem meg. Csináltam egy szendót.

Nem lehet mindig olyat csinálni, amit mindenki szeret. Szerintem ez nem durva.

2018. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Èn nem ennék és ha ez vakakinek nem tetszik,akkor lehet megsértődni. Nagyon kevés dolog van amit nem eszek meg. Bar amit én nem szeretek azt sokan mások sem.

Viszont a párom ha emiatt akadékoskodna akkor egyszerűen egy hétig csak olyan ételt adnèk neki amit nem szeret és minden alkalommal elmondanám mennyire finnyás.

Mindenkinek van ízlése,nem véletlenül. Valamint a Kérdező a közelében sincs a válogatásnak.

2018. jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
Az illem kedvéért próbálnék egy keveset szedni mindenből és erőt venni magamon. Ha messzebb lenne, arra hivatkoznék, hogy közbejött valami meló, hazamegyek és otthon rendelek valami kaját.
2018. jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak olyan étel van, amit nem szeretek, akkor nem eszek. Méginkább, ha tudták is, hogy nem eszem meg ezeket.

Nem kérek, köszönöm.

Kb ennyi.

De persze megjegyzem.


De akkor azt képzeld el, hogy velem anyós mikor elkezdtem bejárni hozzájuk, rendszeresen eljátszotta, hogy: Lajcsika (párom) eszel? Lajcsika egyél, Lajcsika tegyek neked stb. stb. .

Én meg ültem mellette, mint a láthatatlan asszony.


Vagy volt olyan, hogy be kellett ugornunk az ügyeletre vasárnap délelőtt, férjem egyúttal haza akart ugorni vmért, pont úgy érkeztünk, hogy ebéd előtt és ültünk az üres asztalnál.

Inkább nem tálalt addig, míg el nem mentünk.

Mindezt úgy, hogy akkor még nálunk laktunk és anyám először őt, a páromat kérdezte meg, mi legyen az ebéd.


Vannak bunkó emberek, sajnos.

2018. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

Mindig ez van, 5 éve járok oda, így vagy tele hassal megyek, vagy viszek magammal valamit amit a szobában stikában tudok eszegetni. Nem várom el, hogy bármit csináljanak csak külön miattam.

Miért a párodnak kellene mondani? Nem olyan bonyolult, "köszönöm, nem kérek, nem szeretem" - nálam már megszokták, hogy mindenre ezt mondom

2018. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
92%

Nem ennék, ha pl. máj vagy sertéshús lenne. Ezeket ha meggebednék se tudnám leerőltetni a torkomon. Megköszönném, de nem kérnék.

Viszont körét is mindig jár ezek mellé, abból azért elfalatoznék és ennyi.


Amúgy meg nem vagy finnyás, azért mert nem eszed meg, amit nem szeretsz. Már gyerekkoromban is utáltam, ha rám erőltettek olyan ételeket, amiket nem szeretek. Egyszer szemtanúja voltam, annak, hogy a napközis tanár megetette az egyik osztálytársammal az egyik ételt, sugárba jött vissza belőle. Velem is előfordult már. Köszi, azóta kihagyom ezeket.

2018. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem egy pasi nem fog azzal foglalkozni, hogy válogatós vagy. Mondd meg a szülőknek, hogy mik azok a dolgok, amiket nem szeretsz.
2018. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Lényeges szempont, hogy tudták- e egyáltalán, h miket nem szeretsz, vagy fogalmuk sem volt,és deirekt többfélével készültek, várva benneteket... Egy dolog, h vmi undorodik egy - egy ételtôl, egy másik meg, hogy csak nem szereti. Utòbbi esetben - ha errôl nem tudott a háziasszony - semmi bajod nem less attòl ha pár falatot ezzel. Nem kell dìcsérni, repetázni, mindenbôl kérni, de ennyivel szerintem illik megtisztelni azt aki òrákon keresztül a konyhában fáradozott.
2018. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Vki undorodik és pár falatot eszel...
2018. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De nem alap, hogy ha vendégbe várunk valakit olyat csinálunk amit szeret? Vagy legalább semlegesen áll hozzá? De jól megtanultam a leckét, egész nap nem ettem. Legközelebb még a kocsiban is elmajszolok egy szendvicset. Már ha megyek ezekután.
2018. jún. 22. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!