Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyet a párotoknak?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számítana,ha valakit szájon puszilok? Nem nyelves csók. Csak egy gyors szájra puszi és az is vicc volt. Fordított esetben is lett volna alkalom a barátomnak, de ő tartózkodott,mert szerintem kicsit zavarba jött, vagy félt a reakciómtól,pedig mondtam,hogy nem kell. Felelsz vagy merszet játszottunk a barátainkkal tegnap előtt. És a barátom akkor nem, csak most mondta,hogy mennyire rosszul érzi magát,meg hogy megcsaltam őt. Nem értem, túl dramatizálta, de sajnálom. Ha tudtam volna,hogy ennyire más lát ebbe bele akkor nem is játszunk ilyeneket. Ti is megcsalásnak tartanátok? Ez megbocsájthatatlan? Nem tudom most mi lesz, szerintem nem szakítana velem, de azt mondta még kicsit emésztenie kell ezt később beszélhetünk róla.


L/23


2018. jún. 22. 21:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
"Alap huseget" miert megis az alap huseg mirol szol? Kolcsonos megegyzes arrol hogy kisajatitjatok egymast es ez igy jo nektek.
2018. jún. 22. 22:08
 12/25 A kérdező kommentje:
Es ennek ellenere en huseges vagyok. Szamomra ez nem volt megcsalas es hiaba beszeltuk meg ki mit tart annak, ez most igy fura, foleg hogy nem akkor szolt vagy mondta hogy ezt inkabb ne..nem. Igy utolag kell mindent a fejemre zuditani.
2018. jún. 22. 22:10
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem kellett volna feltenned a kerdest ha nem tudod elfogadni a normalis ertek renddel biro emberek velemenyet.


Ha a pasidat is zavarja valoszinuleg o is inkabb a "kisajatitast" valasztja.

Neked ha ez belefert akkor az is beleferne hogy a szo szoros ertelmeben is megcsald?

2018. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem 14 évesek lehettek a kérdés alapján. Nyilván nem tűrnék el ilyesmit felnőtt párkapcsolatban,de felnőtt párkapcsolatban nem is felelsz vagy merszeznek a párok "csókra"...
2018. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Egyreszt alapbol nem alaznam meg igy felnottkent a paromat, de tegyük fel, hogy ez valami alternativ univerzum... mar magyarazkodni se lenne idom neki, kb. azonnal kidobna ott helyben, ha igy viselkednek.
2018. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ez egy imp jatek, felnotteknek valo tarsas. Nem en talaltam ki. De nem ez a lenyeg amugy.


Masreszt felesleges kombinalni, mivel nem irtam es nem is tennek semmi olyat ami szamomra megcsalas. Igazi nyelves csokot biztos hogy nem toltam le volna senkivel sem, de meg lannyal sem,mert tul intim. De egy szajra puszi szamomra nem az es azt gondoltam ilyen a baratomnak sem az meg akkor o is csak mosolygott stb.


Megalazasrol meg szo sem volt. Mindenki nevetett egy jot es ment tovabb a jatek.

2018. jún. 22. 22:19
 17/25 anonim ***** válasza:
86%

@16: Az oldalon elég sokan szeretnek össze-vissza kombinálni és olyat is belelátni a helyzetbe, ami nincs.


A megcsalás szerintem eredendően nem merül, nem merült fel benned, az viszont biztos, hogy nem mérted, nem mértétek fel kellőképpen a játékot és annak következményeit. Ha ez a játék felnőtteknek szól és erotikus feladatok is vannak benne, akkor gondolom feltételezi a készítő, hogy akik játszanak, vannak olyan viszonyban (egymáshoz képest és a párkapcsolatukban egyaránt), hogy a játékban előforduló feladatok nem kezdik ki az egymás közötti és párkapcsolaton belüli viszonyaikat, de legalábbis ha necces a helyzet, valaki úgyis kifarol.

Hibáztál, mert nem mérted fel eléggé, hogy hol vannak a párkapcsolatotok határai. Továbbra is hangsúlyozom: próbáljátok megbeszélni és feloldani a dolgot, mert rá fog menni a kapcsolatotok!

2018. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Rendben es nagyon koszi az ertelmes hozzaszolasaid.
2018. jún. 22. 22:27
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem bocsátanám meg. Azt sem, hogy olyat játszik, amilyet mi 13 évesen, és a tömeg bármire rá tudja venni. Akkor a nyelvesre is rá lehet venni, meg a dugásra is.
2018. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem vagy monogám,ne hazudd azt. Mi az h kölcsönösen kisajátitjuk egymást? V te simán lefeküdnál y x is aztán haza mész a párodhoz és vele is. Mondom akkor hajrá nyitot kapcsolat v poliamuria de ne hazudj vmit ami nincs és igenis megcsalás..
2018. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!