Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyet a párotoknak?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számítana,ha valakit szájon puszilok? Nem nyelves csók. Csak egy gyors szájra puszi és az is vicc volt. Fordított esetben is lett volna alkalom a barátomnak, de ő tartózkodott,mert szerintem kicsit zavarba jött, vagy félt a reakciómtól,pedig mondtam,hogy nem kell. Felelsz vagy merszet játszottunk a barátainkkal tegnap előtt. És a barátom akkor nem, csak most mondta,hogy mennyire rosszul érzi magát,meg hogy megcsaltam őt. Nem értem, túl dramatizálta, de sajnálom. Ha tudtam volna,hogy ennyire más lát ebbe bele akkor nem is játszunk ilyeneket. Ti is megcsalásnak tartanátok? Ez megbocsájthatatlan? Nem tudom most mi lesz, szerintem nem szakítana velem, de azt mondta még kicsit emésztenie kell ezt később beszélhetünk róla.


L/23


2018. jún. 22. 21:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Veled egy idős vagyok, mi is szoktunk játszani ilyet. Nekem sem esne jól az a szájrapuszi, én nem tettem volna meg a helyedben.

Bár ennyiért még nem szakítanék, de az biztos, hogy újra átbeszélném a kapcsolatunk szabályait a párommal.

2018. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
75%

"Es ennek ellenere en huseges vagyok. Szamomra ez nem volt megcsalas es hiaba beszeltuk meg ki mit tart annak, ez most igy fura, foleg hogy nem akkor szolt vagy mondta hogy ezt inkabb ne..nem. Igy utolag kell mindent a fejemre zuditani."

-ja, ettől lehetsz hűséges.

-igen, hiába beszéltétek meg ki mit tart annak, mert te teszel rá, a barátod mit tart annak.

-eleve, ha figyelembe veszed a barátod is, nem zúdít rád semmit.

-utólag... szerintem így is megalázva érezte magát a társaság előtt és nem akarta, hogy ezt zsinórban másodjára is megtedd egy jelenet keretein belül.

Aláírom, hogy játék volt kérdező, de mielőtt belementek egy játékba, el kell fogadni a játékszabályokat, amik mindkettőtökre egyformán vonatkoznak. Ilyen szempontból pedig a párkapcsolat is játék.

31/f

2018. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
34%
Én megbocsájtanám.
2018. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%
A palid jelen volt, ő is benne volt a "felnőtt játékban", nem megcsalás. Túl lihegi.
2018. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

Ez szánalmas, számomra valószínűleg vége lett volna a kapcsolatnak.


Az egy dolog, hogy dedós játékot játszotok, de simán belemész ezek szerint abba is, hogy melltartóban-bugyiban flangálj a pasik előtt, szájrapuszilkodsz, meg még ki tudja.

2018. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!