Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megsértődött, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött, mert nem akarom, hogy az én társaságommal jöjjön?

Figyelt kérdés

A barátommal már több éve együtt vagyunk. Kb. 1 éve dolgozok az új munkahelyemen, ahol főleg férfi kollégáim vannak. Velük nagyon jól kijövök (6-7 ember), nem levadászandó prédának tekintenek és alkalomadtán el szoktunk menni sörözni, mozizni vagy valami progira, szóval nagyon jó a kollektíva.

A párom eddig 2x találkozott velük, egyszer mert "értem jött", másodjára meg véletlenül futottunk össze. Be se mutatkozott, kb undorodva méregette őket, meg hogy mit fogdosnak (viccből belecsíptek a karomba). Itthon meg féltékenykedő előadásokat tart, pedig soha nem adtam okot a féltékenykedésre, ellenben neki már voltak "kétes" dolgai... Ha valaki rám írt, már ugrik és lesi ki írt nekem, ha valaki elvitt melóba kocsival már elkezdi hajtani, hogy "jött érted a szerelmed?" meg egyéb ilyen marhaságok. Rohadtul unom, már inkább nem is mondok neki semmit, de akkor meg az a baj, mert "titkolózok". Teljesen meg van bolondulva...

Ma is megyünk majd a kollégáimmal, mire a barátom megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is? Elmondtam neki ezeket a dolgokat és kértem, hogy ne jöjjön, mert úgysem tudná megállni, hogy ne szóljon be vagy hisztizzen, ha iszik, akkor meg még kötözködőbb szokott lenni. Erre ezen teljesen felháborodott, hogy akkor menjek csak d*gni nyugodtan, és elkezdett pityeregni... És hiába mondok neki bármit is...

Ja és azzal "zsarolt", hogy akkor nem megyünk idén nyaralni, de hát neki eddig sem volt ez eszében, totál tojik bármire is. Épp mondtam, hogy menjünk el holnap moziba, és vagy jaj neki nincs kedve, vagy oké és ennyi, neki meg se fordul a fejében jegyet foglalni... Ha meg a kollégám elhívnak, akkor meg cirkuszol...

Nektek erről mi a véleményetek? Szerintetek kinek van igaza?


2018. jún. 23. 14:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%

Te választottad őt, te vagy még mindig vele, szóval erről csak ennyit. Viseld tetteid után járó következményeket.

Senki se kényszerít arra, hogy egy féltékeny, önbizalomhiányos kisfiúval legyél együtt.

Ja, igen, most jön majd az a szöveg, de hát szereted. Könyörgöm, akkor mi is a kérdés?

2018. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát jópofa vagy, de nyilván nem ilyen volt a kezdetekben, azért vagyok még vele. Ahogy teltek az évek, úgy "változott át".
2018. jún. 23. 14:23
 3/33 anonim ***** válasza:
13%

Biztos mindig ilyen féltékeny önbizalomhiányos ember volt, aki bizalmatlan volt veled, csak te nem vetted észre, mert még nem volt ennyire szembetűnő a dolog.

Az ember nem egyik pillanatról a másikra válik féltékennyé.

2018. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Te nő létedre férfiakkal jársz el? Értem én hogy munkatársak, de ez nem normális dolog, és nálunk ilyen nem fordulhatna elő, de lehet hogy mi vagyunk a maradiak.
2018. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%

Ebben az ügyben szerintem mindketten hibásak vagytok. Mármint nekem is rosszul esne, ha a barátom eljárna 6-7 lánnyal iszogatni, moziba, és nem kérdezné, szeretnék-e menni. Viszont tőle meg az szemétség, hogy beszólogat a barátaidnak. Mi a párommal nem szoktunk olyan dolgokat tenni, ami rosszul esik a másiknak, mert egyszerűen nem éri meg.

Tedd fel a kérdést! Ha ő járogatna el lányokkal sörözgetni, moziba, stb... téged hogy érintene?

Egyszerűen valakinek ez nem fér bele. De a zsarolgatás tényleg rossz húzás.

2018. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom te is féltékeny lennél forditott esetben. Kicsit furcsa hogy férfiakkal jössz-mész még ha munkatársak is, miközben van barátod. Az is lehet hogy bizonyítani akarsz magad vagy mások előtt.
2018. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Igeeen képzeld, nem "eljárok" velük, hanem megiszunk 1-2 sört vagy beülünk egy mozifilmre, netán munka után megeszünk egy hamburgert. Tudom, biztos hihetetlen.


Ha a párom meg napi 8-10 órát lenne összezárva azzal a női társasággal a munkahelyén, nem gondolnám hogy azon kéne pörögjek, hogy munkaidőn kívül abban a pár órában mit csinálnak. Ha meg akarna csalni, akkor azt munkaidő alatt is megtehetné, ahhoz nem kéne még külön eljárni is. Plusz ha én tojok rá és amúgy se akarok programozni, akkor nem zárnám kalitkába a párom, ha neki viszont mégis igénye lenne rá. Ja, és eleve nem féltékenykednék, mert azért van velem mert engem szeret, engem választott.

De főleg nem akarnék elmenni olyan emberek közé, akiknek a Facebook képén röhögtem meg fikáztam, olyanokat mondván a páromnak, hogy "ez a kuglóf törpe a herceged?".

2018. jún. 23. 14:41
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Viccesek az ilyen nok, akik komolyan elhiszik, hogy ferfiak baratkoznak veluk :D. Mar ezerszer elkepzeltek a kama szutra minden pozaval, es a pasid ezzel tisztaban is van.
2018. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

"Mar ezerszer elkepzeltek a kama szutra minden pozaval, es a pasid ezzel tisztaban is van."


Biztosan. Valószínűleg a párom is elképzel nőket minden pózban. Még esélyesebb, hogy kb minden férfi a nőkről fantáziál. Na és? Ott vagyok már 1 éve, könyörgöm...

2018. jún. 23. 14:47
 10/33 anonim ***** válasza:
41%

"Igeeen képzeld, nem "eljárok" velük, hanem megiszunk 1-2 sört vagy beülünk egy mozifilmre, netán munka után megeszünk egy hamburgert. Tudom, biztos hihetetlen."


Nálam ez igenis eljárás. És igen, hihetetlen is hogy vannak ilyen nők mint te. És nőként mondom, ez borzasztó kiábrándító, hogy férfiak gyűrűjében te sörözgetsz, míg a barátod otthon vár rád. Igazán komoly nő lehetsz. Megérdemelnéd, ha a párod 1-2 nővel elmenne moziba vagy csak kajálni egyet, miközben megtiltja neked hogy te is menj velük,- mint te neki is. Nem lenne ekkora arcod az tuti.

2018. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!