Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Nem szabad az emberek érzéseivel játszani de... röviden

interneten megismertem valakit akivel nagyon jóba lettem, belémszeretett, én belé nem de szeretem , még nem találkoztunk, de képen láttuk egymást, elterveztük a jövőnket meg minden... de lassan kezdtem rájönni hogy nekem ez így nem lesz jó nem így akarok majd élni(több okból is) tudom nem kellett volna belekezdenem ez az én hibám volt, (mindennél jobban szeret ezt tudom)



2018. jún. 25. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Sosem értettem, hogy hogy lehet neten keresztül beleszeretni valakibe...


Mást nem tudsz tenni, mint őszintének lenni...akkor is, ha nagyon megbántod.

2018. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Vonzódik a képhez, amit rólad alkotott.

Még hogy szerelmes, meg mindennél jobban szeret. Na ezért kéne pszichológiát is alap tantárgyként tanítani.

2018. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
(Videochat?) k
2018. jún. 25. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

XDDDD

Tinikategória ON!


Felnőtt emberek nem a neten keresztül alakítanak ki kapcsolatot és szerelmesednek be... Max szimpatikus tudsz lenni a gépen keresztül, videochatelve, de ez közel sem szerelem.

2018. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén!


Amúgy ha felnőtt emberek vagytok (a kategóriából ítélve), akkor miért nem találkoztatok még?


22/N

2018. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kérdező igazat kell nekik adnom. Én is az első kapcsolatomat neten ismertem meg. Volt videó chat kép küldés stb és én valóban a magam által kialakított "képébe" voltam szerelmes. Másnak hittem mint ami valójában. De erre sajnos mindig utólag jön rá az ember. Azt adta nekem amire vágytam annak mutatta magát amilyennek én szerettem hogy legyen. De mikor össze költöztünk hónapok múlva lassan rájöttem hogy nem is tudom mit szeretek ebben az emberben hiszem semmi nem volt benne amire vágytam.


De azt tudod tenni hogy őszintén megmondod neki. Megbántod vele igen de jobb az elején mint hogy egy idő után megcsald azzal akibe már tényleg szerelmes vagy.

2018. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

>még nem találkoztunk

>elterveztük a jövőnket


0/10 ABORT MISSION


Nem ismered. Nem ismer. A saját ideális társ-képeteket vetítitek a másikba. Bármit, amit éreztek, ezek iránt az illúziók iránt érzitek, nem a valós ember iránt. Értelmetlen az egész.

2018. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Amíg nem találkoztok, addig semmi értelme bármilyen következtetésnek. Legyen meg személyesen egy randi, és akkor már alakulhat valami...
2018. jún. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoda m. ***** válasza:

Egyszerűen! Úgy, ahogyan van, őszintén. Pont.


Az előttem szólók tökéletesen kifejtették, h. miként lehet szerelmesnek lenni egy virtuális emberre vetített képbe, ami Te volnál, s nem egy élő személybe, aki szintén Te vagy (mondjuk)...


Igazán szerelmesnek lenni csak abban a személyben lehet, akit élőben(!) és testközelből megtapasztal az ember. Fénykép, hang-, és video chat alapján nem lehetséges. Aki ezt tagadná, az még vagy nem volt szerelmes... vagy csak egy elképzelt, emberre rávetített képbe lett szerelmes. (legtöbbször ez van)


Írod: "mindennél jobban szeret". Te ezt honnan tudod, hogy igaz? Azért mert Ő mondta?

Kevés... Ilyet bárki, akár én is mondhatnék Neked...


Majd akkor állíthatod valakiről, hogy valóban szeret... ha már együtt is élsz vele egy ideje, s a sorsod mellette könnyebbé válik, ha vidámabb vagy, ha jobban érzed magad mellette, mint nélküle.

Akkor elmondhatod azt nekünk, hogy Ő tényleg szeret Téged!

Addig pedig mindenki azt hisz, amit akar. Még Te is.


No, az ERŐ legyen Veletek!

2018. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!