Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

November végén léptem ki egy majdnem 5 éves párkapcsolatból, az utolsó 1 évben nagyon megromlott a kapcsolatunk, a volt barátom teljesen kifordult önmagából, ha ivott olykor bántalmazott is, vagy undorítóan beszélt velem, nem élveztem már a társaságat, minden dolga felidegesített, valamint már egyáltalán nem vonzódtam hozzá. Októberben elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol ott volt egy közös ismerősünk, és mindig nagyon tetszettünk egymásnak, egész este szemeztünk egymással és odajött beszélgetni hozzám, amíg a volt barátom szokása szerint ott hagyott mert másokhoz ment oda dumálgatni, inni. Mikor hazamentem, rámírt a közös ismerősünk, hogy menjek még le egyet beszélgetni, sétálgatni. Soha nem találkoztam az akkori páromon kívül más fiúval így 4 szemközt, de erre nem tudtam nemet mondani. Nem is kellett sokat várni, amint leültünk nekiálltunk csókolózni, tudtam hogy nem szabadna, de egyáltalán nem bírtam ellenállni. Szörnyen éreztem magam másnap. A gond viszont az, hogy én több mint egy hónapig még együtt voltam a volt barátommal, eközben meg is csaltam, minden egyes hétvégén lepattintottam olyan szöveggel, hogy fáradt vagyok, haza akarok menni, stb., miközben a fiúhoz mentem, akivel mellesleg azóta boldogan alkotunk egy párt.

Mit tegyek, hogyan mondjam el az exemnek ezt az egészet? Úgy érzem tudnia kell róla mert nagyon bűntudatom van, ugyanakkor félek a reakciójától is.



2018. ápr. 8. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mond el
2018. ápr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

ne már, ez olyan 2színű.

bele ne halj a nagy bűntudatba, mikor a másik faszinak szétetted, akkor nem érdekelt, tehát most, hogy szakítottatok, nem kéne még azzal is megalázni, h. megcsaltad.

2018. ápr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondanod? Minden àron agyon akarod veretni magad? Megtörtént, nyilván nem volt korrekt, de már tökmindegy, màr vége. Exszel különben sem fecsegünk.
2018. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te tipikusan olyan nő vagy, aki szereti kavarni a szart... Szánalmas vagy... Már most unod a másik csávót? Szeretnél egy kis feszkót? Idióta...
2018. ápr. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El ne mondd!!
2018. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!