Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat taszítja az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat taszítja az ha egy nő menstruál?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ez egy természetes folyamat a nőknél ès nem lehet ellene semmit sem tenni, de még is foglalkoztat az a kérdés ha egy nő menstruál a férfi számára ez undorító? Mit gondoltok férfiak erről? Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 25. 11:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem zavar, már miért zavarna. Néha a szexben sem.
2018. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
A Férfiakat nem. Kisfiúkat talàn. Jókat szexelünk olyankor is. Nàlunk ezzel semmi gond.32/N
2018. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

"A Férfiakat nem. Kisfiúkat talàn"


Jajj hagyjuk már ezt a primitív lekicsinylő dumát...a vér, főleg egy vérző nemi szerv semennyire se szexi. Nyilván van férfi a több milliárdból, akiket nem zavar, de a többségnek engedtessék már meg, hogy zavarja egy kicsit, ha a nő nemi szerve vérzik az aktus közben. A sajátos női logikátokból az következik, hogy egy nőnek is "bírnia kell", ha a férfi p.cse vérzik aktus közben, ha meg nem bírod, akkor "kislány" vagy.

2018. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátom nem undorodik látványosan vagy ilyesmi, de ahogy őszintén nekem se egy impozáns látvány egy alvadt vérrel teli tampon, úgy neki se. Volt, hogy arra keltünk, hogy tiszta vér a lepedő, takaró, cseréltük, mostuk és nem nyavalygott, de azért nem dörgölöm az orra alá, és nem is szoktunk szexelni, mert nem szeretem úgy, ő se. Általában megölel olyankor és simogatja a hasam, vagy békén hagy, és elvan magában.
2018. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha zavarja is őket, az tuti csak a prűd társadalmunk miatt van, évezredekig látták, hogy csorog a vér, meg sok törzs még ruhát se hord és mindenki leszarja a menstruációt, nem nagy ügy, természetes folyamat.
2018. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem zavarna szex közben, de még nem próbáltam - kíváncsi is vagyok, hogy menne a dolog, a végén vérben úszna az ágy, lepedő, mint a Keresztapa lófejes jelenetében? :) Tudom, elég beteg vagyok :)

20/F

2018. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyannal, akit taszítana.

Egyrészt, nem tolom a képében, "teljes lakat alatt" intézem az evvel kapcsolatos tennivalókat, ő csak annyitlát, hogy sok édeset eszem, fogy az Advilból, esetleg otthon alszom a "éjszakai balesetek" végett.Ja és olyankor "bezár a bazár" időszaki karbantartás, tisztítás miatt, de a szám non stop üzemel.

2018. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az a legjobb. Jobban csúszik 😉
2018. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Valamelyiket taszítja, valamelyiket meg nem. Nagyon változó a tolerancia szintje. A tesóm egyik barátnője egyszer részeg volt és a barátja tampont cserélt neki. Na ez a szerelem. <3 Az én páromat sem érdekli különösebben. Elmondom ezt a sztorit akkor is, ha néhányan már nagyon fintorognak. :D Pont a legutóbbi piros betűs napoknál történt, hogy már láttam a jeleket, hogy meg fog jönni, de nem izgatott különösebben, nem mondtam nemet egy menetre. Éppen a kezével készítette elő a terepet, amikor megszólal, hogy csupa vér vagyok, erre csak rávágtam, hogy csak megjött, ő meg nyugodtan csinálta tovább. Nekem nagy megkönnyebbülés, hogy nem kell takargatnom magam meg körülírnom a helyzetet, hanem simán beszélünk róla. Nem szoktam túl sok emberrel beszélni erről, de nekem még soha nem mesélt olyat lány, hogy a párja undorodott volna ettől. Azt többször hallottam, hogy inkább a lány nem akarja magát ilyenkor semmi pénzért sem mutogatni.
2018. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A párom nem egy vérben harcolós típus, de én se szeretek olyankor szexelni.
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!