Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiakat taszítja az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakat taszítja az ha egy nő menstruál?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ez egy természetes folyamat a nőknél ès nem lehet ellene semmit sem tenni, de még is foglalkoztat az a kérdés ha egy nő menstruál a férfi számára ez undorító? Mit gondoltok férfiak erről? Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 25. 11:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem zavar egyáltalán. Ahogy írtad, természetes testi folyamat. Ha a barátnőmnek van kedve hozzá, olyankor is van szex köztünk.
2018. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Van akit igen van akit nem.

Volt akivel szexeltem is közben, más azért hisztizett mert a szobámban volt lerakva a csomag bontatlan betét és annak nem ott a helye, nem illik a fürdőn kívül tartani...


Na az utóbbi típussal már nem szívesen állnék szóba. Azért annyira gyermetegek ne legyünk már, hogy nem lehet ránézni egy csomag betétre.


Nőként csak annyit várok el, hogy kezelje helyén a dolgot. Ha valami bajom van (nagyon ritka) ne bagatellizálja el a fájdalmam. Ne hisztizzen ha lát egy tampont, és ne adj isten ha a sors úgyhozza legyen képes nekem utánpótlást venni.

2018. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!