Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az en hibam? Szakitsak vele? Valtozzak?

Figyelt kérdés

Ezt a kerdest mar kitettem egy helyre de nagyon keves valasz jott ra, en meg tokre ketsegbe vagyok esve. Koszonom aki vegig olvassa.

A baratommal kb masfel eve vagyunk egyutt. Egyutt elunk Skociaba plusz edesanyammal. En nekem van egy rossz tulajdonsagom. Igenylem azt hogy foglalkozzanak velem. Az elejen jol megvoltunk, de mostmar ugy erzem nem vagyunk annyira szerelmesek. Egy nap egyszer megpuszil, 1-2 hetente van szex, de semmi csok. Sajnos mivel o dolgozik, haza er es faradtan lefekszik es telefonozik egesz nap. En is keson erek haza sulibol viszont en akkoris szeretnek vele lenni. Nem nagyon er hozzam, ugyerzem ki szeretett belolem. A kerdes es a fontos dolog az amitol teljesen kivagyok hogy szerintem en bele szerettem egy fiuba az iskolamban. Ha meglatom dobog szivem, alig varom, hogy egy kozos orank legyen. Nem tudom mi van velem de szerintem ez nem tisztesseges viszont a baratom meg nem foglalkozik velem. En vagyok a hibas? Talan o? Szakitsak? Probaljam elfelejteni azt a fiut? Nem tudom. A szakitas szamomra nagyon nehez, mert minden vele tortent eloszor es ez nekem fontos. Mit csinaljak?



2018. jún. 28. 12:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miért orssz az, hogy szeretnéd, hogy az aki neked fontos, foglalkozzo veled?


Ez NEM kapcsolat már, ő elvan a kis világával, de le se szar, lényegében.


Mi 2 éve vagyunk együtt, minden nap szeretkezünk, sok csók, ölelés, bújás, beszélgetés, közös filmezés, stb.


Szakíts, ne vergődj még mellette ki tudja meddig, mikor rád is vár olyan, aki megbecsül - mint a párom engem és viszont.


29n

2018. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!