Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy barátnőm nem őszinte velem az anyagiak terén?

Figyelt kérdés

Hiába kérdeztem azt mondja hogy nem így van.

Mutatta a számla történetét neten hogy nézzem meg hol vásárolt.


Viszont sokkal több bevétele van havonta (ez kB mindig ugyanakkora összeg) , mint amennyi félre tett pénze van..

Mindezt úgy hogy amíg szüleimmel laktunk nem kellett a közösbe adnunk, tehát takarékoskodhattunk.. De akkor sem tudom elképzelni hogy hol a többi pénz,mert drága holmikat sem vesz, csak a műkörmös anyagokat de az meghozza az árát..


2018. jún. 30. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
8 as. En jol keresek es kvara nem vagyok filleres sot, magamnal szemben igazabol spur vagyok de azokra akiket ertekelek szivesen koltok penzt DE a kerdezo lehet filleres vagy te lehetsz egy 21 eves golddigger, a pasi filleres te nem vagy az amikor elvarod h a pasi ne legyen filkeres es haromszor annyit koltson rad mint te ketzotokre. Lehet a pasi filleres vagy lehet h csak te szereted lopni a masik penzet, aki ha nem ad mar filleres. Te dobnad a kerdezot en meg nem koltenek penzt rad, pedig sok emberre szivesen koltok es nem szamolom h mennyit es kesobb se hozom fel nekik h na de en ezt meg ezt vettem neked, neked meg se adnek penzt.
2018. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik nem tudnak sporolni. Lehet o is olyan, vagy tartozasa van, amit szegyell elotted. En amugy biztos, hogy nagyon kiakadnek ha turkalnal a szamlamban.
2018. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#10, te ezt ide szántad?


"Mutatta a számla történetét neten hogy nézzem meg hol vásárolt." - hol a titkolózás? Az erőszakos bunkóságot azt látom.

2018. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!