Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom felment az ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom felment az ellenkező nemű barátja lakására, jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Délelőtt együtt voltunk és összevesztünk. Én elmentem dolgozni, ő meg elment a fiú haverjával ebédelni (utólag derült ki, hogy nem is vele volt, hanem a lányhoz ment fel, akivel régebben kavartak. )


Én kiakadtam, erre vissza támadott, hogy én nem bízok benne, stb.

Mondtam neki, ő mit szólna, ha én fiúk lakására mennék fel? Nem hinném, hogy ő simán lenyelné az infót... Azt hajtogatta, hogy ő megbízik bennem- amit kétlek, mert többször sunyiban turkált a telefonomban, persze nem talált semmit...


Mikor lebukott, azzal védekezett, hogy csak félt engem és hogy olyan nagy baj ez?!

Én nem voltam kíváncsi az ő telefonjára, de mikor kértem, hogy mutassa meg, nem volt hajlandó...


2018. jún. 30. 12:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Biztos kavartak 100%
2018. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Biztosan volt valami.. a gyanusitgatasbol pedig o sajat magabol indul ki.


Nem jogos a kiakadasod, ezen meg mi gondolkozni valod van? Vagy elengeded ezt a dolgot vagy kidobod. Igazabol ennyi, nem orlodni kene felesleges dolgokon amin csak te tudsz valtoztatni ?!

21N

2018. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

A csajnak alakulóban van egy sráccal.


De erre nem lehet alapozni, mert a barátom anno azért nem jött össze vele,mert mikor ők ismerkedtek,a csaj rajta kívül még 3 pasit fűzött egyszerre...

2018. jún. 30. 14:29
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
9-es. Majd akkor dugjál, ha kapcsolatban vagy valakivel. Vagyis azzal dugjál, akivel együtt vagy. Tudod megy ez a fűvel fával, aztán meg megsértődtök ha a neveteken nevez a férfinép. Aztán meg a férfinép ahhoz is hozzászokik, hogy egy kanos nézést egy dugással jutalmaztok, akkor minek nektek udvarolni?! Na ezért vagytok filléres kacatok. Sőt, majd 40 felett meg már a kutyának sem kelletek. Ha nincs p*na a férfi nem tud kefélni. Sajnos ez az állapot leginkább a normális férfiakat sújtja, a gyökereknek 5 másodperc alatt odadobjátok magatokat. Gratulálok hozzá!
2018. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jogosan. Van egy ellenkező nemű barátom, akinek szintén vannak ilyen húzásai, bár a barátnője erről valószínűleg nem tud, de aki ismeri az tudja, hogy nem éppen egy hűséges típus. Egyébként részben a lányon is múlik, hogy mibe megy bele vagy mibe nem, de ez a barátodat nem mentesíti fel az alól, hogy elment a lány lakására, akivel régebben kavartak.
2018. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok? Es a csaj akivel kavar a baratod , o mennyi idos?
2018. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk ,a lány 23
2018. jún. 30. 22:48
 18/24 anonim ***** válasza:
Persze a legjobb védekezés a tàmadàs .
2018. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szoval a csaj nem 94es szuletesu?
2018. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

ultragáz, tuti, hogy lefeküdtek egymással.


Dobd ki a pasit, amíg nem késő.

2018. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!