Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket az zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket az zavar ha a párotok nem tudja száz százalékosan leborotválni a golyóit? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Számomra a golyoimat olyan nehéz leborotválni. Annyira kenyesek meg annyira kell rajuk vigyázni es valahogy mindig marad rajta egy kicsi szőr itt ott. A golyok alatt is próbáltam hat az meg nehezebb mert azt mar nem is latom. Lehet en vagyok a bena, de egyébként tudok borotválkozni csak ez különösen nehéz.

2018. júl. 1. 10:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nos, soha nem neztem nagyitoval a parom golyoit. Eleg, ha nem dzsungel van intim tajon.
2018. júl. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Igen,főleg ha erős a szőrzete,és van hogy szerelmeskedés közben szúr,vagy amikor este hozzám dörgöli magát és arra kelek fel hogy valami nem kóser (nem bozontja van de 1-2 rossz helyre nőtt szál írtó zavaró tud lenni)
2018. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Így egyáltalán nem. Előfordul. Van hogy nekem sem sikerül itt ott borotválkozni.

Felőlem szőrös is lehet, annyi hogy azt nem szopogatom.

2018. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

Fujj neharagudj😀

De meg ott is borotvalod?akkor mi marad ami ferfiassa tesz?🙂

Valami selyem fiu akarsz lenni?

En szerintem semmi szexi nincs egy pucer ferfiban.

Szerintem a nök többsege igy gondolja

Jo,bar ha valaki szeretni fog szörrel es anelkül is szeretni fog

De nem tulzas egy kicsit?

2018. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!