Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már sehová sem visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már sehová sem visz magával, pedig régen mindent együtt csináltunk. Szakítsak?

Figyelt kérdés
Úgy 4 hónapja elköltözünk Pestről,haza a szülő városunkba vidékre. Itt sok ismerőse van, hajnal 3tól este 7ig dolgozik. Szinte csak aludni jár haza. Szinte mindennap veszekszünk, elegem van h nem foglalkozik velem és sehová nem visz magával, szerinte azért mert látja a fejemen,mikor valakivel leáll mélázni,hogy idegesit és menni akarok,és ő nem fogja folyton a morcos arcom nézni. Mikor Pesten laktunk minden hétvégén kirándultunk, eljártunk nyaralni. Most a nyáron sehová nem megyünk, és a 4 hónap alatt még pl vacsorázni se mentünk el. Egész nap egyedül vagyok. Amikor meg kuakadok,veszekszem. Nem bírom elfojtani magamba és csak azt mondja,hogy azért ilyen mert folyton baszogatom. Én így nem bírom sokáig. 23L
2018. júl. 2. 10:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz barátokat! Hajnaltól estig dolgozik. Te mennyit dolgozol mégis?
2018. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én már 1re itthon vagyok mindennap.
2018. júl. 2. 10:13
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Micsoda egy önző hisztérika vagy... Gondold már magad a barátod helyébe légyszíves...Szerencsétlen felkel hajnalok hajnalán kidolgozza a belét, aztán mikor hazaér fáradtan ahelyett hogy hagynád hogy pihenjen, még hiszitezel neki.... Nevetséges. tényleg jobb lenne a szakítás. a Srác legalább megszabadulna tőled.
2018. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Akkor vállalj plusz munkát, hogy neki kevesebbet kelljen és legyen ideje rád. :)
2018. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Csodálom a barátod türelmét, én már rég otthagytak volna, ha így viselkedsz velem.
2018. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Egy barati kör lehet, h segít. Am meg te életed, te döntesz.
2018. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hangoljátok össze a dolgokat, mert jelen pillanatban csak lakótársak vagytok!
2018. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
"hajnal 3tól este 7ig dolgozik. Szinte csak aludni jár haza" - Ilyen munkarenddel nekem sem biztos, hogy lenne energiám bármi másra... Amíg Pesten éltetek, akkor is így dolgozott?
2018. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

1. Minek dolgozik ilyen sokat? Emellett nem lehet élni, nem csoda, hogy semmire nincs energiája.

2. Miért nem tudjátok érdemben megbeszélni? Nem veszekedni meg kiakadni kell, az már régen rossz. Hol megy félre a dolog, miért nem kommnuikáltok higgadtan, építő szándékkal?

2018. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
A szülővárosod és nincsenek barátaid? Akkor lehet, nem a barátoddal van a probléma...
2018. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!