Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennetek is felmerült hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek is felmerült hosszabb kapcsolat alatt szakítás?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ő a másik felem,a mindenem. 6 éve vagyunk egy pár,néha mégis olyan nemtörődöm,hogy elgondolkozok nem e jobb lenne ezt lezárni. Minden ember változik egy kapcsolatban..de ha nen egyfelé ,akkor könnyen véget vethet szerintem a dolgoknak.

Imádom,a társam,hozzám tartozik. Ő is így érez,ezt mondja. Mégis mikor megbánt elgondolkozom akarom e ezt ebben a formában.

Ezek az úgynevezett hullámvölgyek?

Más is érzett már így? Tudom nélküle nem menne,mással sem. Ez már kiderült.


2018. júl. 2. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Masik felem.. akkor te alapbol egy fel vagy?
2018. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Persze, ez normális szerintem, sokszor akartuk is, főleg ő, mindig én mondtam, hogy oldjuk meg a dolgokat inkább. 22/L :)
2018. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Hány éves vagy? Mert ezek nekem olyan fiatal gondolatoknak tűnnek.

Ha valamivel a párommal megbántjuk egymást, azért nem gondolkodom a szakításon.. ezt még hullámvölgynek se nevezném.

2018. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.ebben a formaban nem.

Es nem bantjuk meg egymast. Maradj csak. 20 ev, ket gyerek utan meg jossz sirni.

2018. júl. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miután ez bennem először felmerült, még eltelt kb 1 év és napi szintű gondolat lett. Végül persze szakítás. Őszintén, én nem is látom utólag, hogy ez bárhogy elkerülhető lett volna, maximum felgyorsítható.
2018. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt most gondolod így...majd ha eleget megéltél már és felvilágosult leszel, kész az életre, akkor ezt az egészet nem így látod majd, mert itt csak a rózsaszín kis madárkák meg pillangók vannak...
2018. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Izabella220 ***** válasza:
100%
Én 14 éve vagyok együtt a párommal.Kb volt olyan nap hogy az ágyon ülve azon gondolkoztam mit keresek én itt Úgyhogy nyugi nagyon sokszor fogod érezni azt hogy kb más kinyalná a segged ő meg miért ilyen tapló.😊😊😊 De persze, ember ő is,én azért tudom ezt még kezelni mert tudom h szeretjük egymást,de ő is én is emberek vagyunk,hibázunk néha.Ez normális érzések bennünk van az h tellik az idő és jó e az amiben éppen élünk.
2018. júl. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!