Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnel már 3,5 éve vagyunk együtt, nekem életem szerelmének indult, azonban mostanára egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy mi lenne ha kilépnék. Együtt lakunk, főz rám, kívülről mindenki ilyen kapcsolatot szeretne. Azonban az itthoni dolgok és a köztünk történt dolgok miatt nem érzem, hogy vele élném le az életem. Folyamatosan megjegyzéseket tesz, ha valami nem tetszik neki és nem az ő elképzelése szerint van, akkor állandóan pofákat vág, szinte minden mozdulatomra. Ha esetleg szabadnapom van és sokáig merek aludni megkapom, hogy lusta és álomszuszék vagyok. Közben a többi napot végig gürcölöm majdnem tripla annyi fizetésért, mint amennyit ő kap. Közös tervek persze vannak. Elég rossz így élni, hogy azt érzed mindennel elégedetlen, és szinte minden mozdulatomat egy negatív megjegyzés, vagy tekintet követi. Normális válaszokat várok
2018. júl. 4. 10:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ezt a hülye p--csát. Mondd meg neki, hogy betelt a pohár, részedről vége, nem akarsz se hisztit se lelkizést, mivel eddig se ment és ezután se fog. Kettőtök ügyeiben annyi érdekel, hogy ő költözik-e, vagy te.
2018. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtok kommunikálni se értelmesen, akkor semmi értelme egymás idejét húznotok. Ez nem kapcsolat.
2018. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szerintem ezt így, ahogy leírtad a kérdést, mondd el neki is.

Amúgy érdekes, hogy ilyen házsártos lett, lehet, hogy az anyjától is ezt látta otthon, hogy az apjával így viselkedett. Mondd el neki, hogy Téged ez zavar, és NEM AKAROD így leélni a hátralevő életedet.

Ha nem változik, akkor szakítsál, mivel ez jobb nem lesz. Gondolj bele, ha már gyerek is lesz, még magasabb lovon fog ülni, kb. az is baj lesz, hogy mikor veszel levegőt.

2018. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

13-as vagyok.

Most látom, hogy kommunikálni sem hajlandó a csaj.

Akkor szerintem szakíts vele, és ennyi.

Valaki jól írta itt, hogy ez a tisztelet hiánya, amit csinál Veled, és ezt felesleges is amúgy túlkommunikálni, mert ennek magától kellene jönnie.

Ha már most pofákat vág, mi lesz még?

Merjél kilépni a komfortzónádból, azért mert életed első nője, azért még fogsz találni mást, hidd el.

2018. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy én is így érzem, jól összeszedtétek. Megerősítésre volt szükségem, hogy ilyen dolgokért érdemes-e szakítani, vagy sem, mert nekem pár éve álmaim nője volt, sokat güriztem, mire megszereztem. Egy leülős beszélgetést még megpróbálok
2018. júl. 4. 12:29
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg azért szerintem, de közöld vele, hogy ilyen komoly a helyzet. Ha így se hajlandó értelmesen megbeszélni, akkor nem olyan fontos neki az egész kapcsolat, szóval nem veszítesz sokat.

Annak a híve vagyok, hogy nem szabad csak úgy kidobni a másikat, de ha valaki ennyire képtelen megbeszélni a problémákat, és hajlandóságot se mutat a gondok kezelésére, akkor egyedül fölösleges küszködni.

2018. júl. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
59%

Jaja, szakíts. Igaz a következő kapcsolatodban is ez lesz a baj, de ez ne zavarjon. A csaj házsártos, az anyja is biztos ilyen. Meg nem kommunikál rendesen...

De, kommunikál. El is mondta, h mi a baj, a Kérdező az előbb írta le a válaszában, h nem veszi észre, stb.

Kettőn áll a vásár. Te mit rontasz el Kérdező, mit érzel. Ezt kellene, h meglásd, mert így viszed tovább a problémát.

Melózol ezerrel, 3-szor annyit keresel, de szted pénzzel lehet venni szeretet, tiszteletet, bizalmat? Mikor kérdezted meg tőle, h miben segíthetnél a háztartásban?

Mikor kényezteted csak úgy, akár egy apró ajándékkal, egy programmal? Belefáradhatott már ő is a kapcsolatba, csak nem tudja ő sem, h mi a baj, és ez így jön ki, h házsártoskodik.

Gondolkozz kedves Kérdező. Ha szereted ezt a lányt, azért érdemes neked is vmit változtatni.

2018. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
17-es: Amit írsz, az mind feltételezés.
2018. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

"hogy én túlgondolom, és csak magamra gondolok, de az, hogy én mennyire figyelmetlen vagyok vele és hogy idegesítő nem veszem észre" - ezt a Kérdező írta. Ezek tények, nem feltételezés. Ki lett mondva a probléma, de a Kérdező még ezek után sem érti...

Csak nem azért, mert csak magára gondol és figyelmetlen és idegesítő?...

2018. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Azért írtam le ezt így mind, mert én nem érzem figyelmetlennek magam. A mosás rendszeresen az én resortom, a takarítást megosztjuk, az egyik héten én, másikon ő. Az azért beszédes, hogy egyik alkalommal azért voltam figyelmetlen, mert néztem a focimeccset az ágyon, bejött a szobába, véletlenül belémrúgott, majd ment a pofavágás és hogy én miért nem húzom be a lábam, ha látom, hogy jön. Úgy, hogy a lábam és a tv között volt még 1 méter hely
2018. júl. 4. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!