Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátnőmnel már 3,5 éve vagyunk együtt, nekem életem szerelmének indult, azonban mostanára egyre gyakrabban fordul meg a fejemben, hogy mi lenne ha kilépnék. Együtt lakunk, főz rám, kívülről mindenki ilyen kapcsolatot szeretne. Azonban az itthoni dolgok és a köztünk történt dolgok miatt nem érzem, hogy vele élném le az életem. Folyamatosan megjegyzéseket tesz, ha valami nem tetszik neki és nem az ő elképzelése szerint van, akkor állandóan pofákat vág, szinte minden mozdulatomra. Ha esetleg szabadnapom van és sokáig merek aludni megkapom, hogy lusta és álomszuszék vagyok. Közben a többi napot végig gürcölöm majdnem tripla annyi fizetésért, mint amennyit ő kap. Közös tervek persze vannak. Elég rossz így élni, hogy azt érzed mindennel elégedetlen, és szinte minden mozdulatomat egy negatív megjegyzés, vagy tekintet követi. Normális válaszokat várok
2018. júl. 4. 10:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha volt még 1 m hely, akkor hogy p.csába rúgott beléd?

Frusztrált a csaj erősen, csak most azt nem lehet tudni, h miért...

2018. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Felteszem akkor a pszichológusok kedvenc kérdését: Milyen a szexuális életetek?
2018. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Kielégítő. Neki is és nekem is. Viszont keveslem, heti 1-2
2018. júl. 4. 15:35
 24/25 lizzi77 ***** válasza:
Hát én agyf*aszt kapok az ilyen emberektől, akár nő, akár férfi...Tipikusan a fától az erdőt nem látó típus, benned minden apró dolgot, vagy rossz mozdulatot, vagy a te esetben egy otthagyott lábat is észrevesz,ha éppen olyan kedve van, és ennek hangot is ad,de őőőőőő aztán tökéletes, mindent tökéletesen csinál, és rögtön megsértődik , ha neaddjisten neked nem tetszik valami.Én ezeket az embereket úgy hívom, hogy hiányzik belőlük a boldogság-gén, egyszerűen nem tudnak örülni igazán semminek, és a kákán is a csomó keresik.És még csak beszélni se lehet vele róla....mondjuk,lehet,hogy ő is érzi néha,hogy túllőtt a célon, és ez a védekező mechanizmusa, hogyha nem beszéltek róla, akkor nincs is.Örökölt viselkedésminta,ez csak rosszabb lesz....a következő: mindenért te leszel hibáztatva, ha a szomszéd hangosan hallgatja a zenét, a te hibád lesz, mert már rég szólni kellett volna miatta, stb.
2018. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Konkrétan azért van veled, mert 3x annyit keresel,és jó élete van melletted.

Amúgy meg szerintem már az is idegesíti benned ha csak levegőt veszel.

Szerinted ez normális? nem..

Fog változni? nem hiszem...max akkor ha feldobod a labdát hogy legyen vége,és eszébe jut hogy egyedül nem tudna megélni...na akkor szeretne egy ideg és kedves lenne veled...de mondom, csak egy ideig..

Na most ezt neked kell eldöntened hogy meddig szeretnéd még ezt folytatni...

2018. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!