Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton lehordja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton lehordja a kinézetem, akkor minek van velem? Már önbizalmam sincs.

Figyelt kérdés
Sok rajtam a festék,meg foltos,pedig mindenki szerint gyönyörűen sminkelek,meg ezt is tanulom. Kozmetikus vagyok és most tanulom a sminket. Ő folyton lehordja,gáz a ruhám gáz a hajam. Akkor minek van velem? Pedig állitólag neki senki más nem tetszik,csak én. Dagadt vagyok,puffancs vagyok szerinte pedig 49 kg vagyok 65 centi és heti 3-4x edzek. Önbizalom hiányos vagyok,pedig a férfiak megnéznek az utcán,utánam szólnak szinte mindíg,gondolom annyira gáz nem lehetek, miért teszi ezt velem? Pedig annyira igényes vagyok mindenemre... :( 22L/ a párom 27.
2018. júl. 4. 20:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
65centihez lehet tenyleg sok a 49 kg
2018. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
44%

Te vagy egy ilyen alakkal, szóval viseld is érte a következményeket. És te miért is vagy vele?

Nem a festéktől leszel valaki. Szóval, ha ő jobban szereti azt, hogy nincs rajtad, akkor kenj kevesebbszer festéket magadra.


Egyébként ne őt hibáztasd, hogy önbizalomhiányos vagy. Ezt magadnak köszönheted. Az önbizalom éppen azért önbizalom, mert saját magad alakítod ki és nincs rá hatással a külső emberek véleménye.


Ha pl. más pasik dicsérnek, akkor miért is van önbizalomhiányos? Csak azért, mert a párod mást mond? Ekkora hatalma van a pasidnak feletted? :O Az igen. :O

2018. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy vele együtt?????

Porig alàz sértget te ezt élvezed???

Nem,nem vagy neki eleg jo

Teljesen tönkre teszed magad...

Itt emeszted magad a pasid meg holnap elhagyhat egy masik nöert

Ö nem szeret teged!

2018. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak kisebbségi komplexusa van, ezért akar téged lehúzni, mert ettől picit jobban (többnek) érzi magát.

Ha nem akarsz lelkileg elsorvadni mellette, akkor szerintem most változtass, előbb-utóbb úgyis az lesz a vége, csak nem mindegy mennyi sz@rt nyelsz be addig.

2018. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Labilis énképe, önértékelése lehet a srácnak. Áttolja rád. De azt is tudni kell, hogy a te fejedhez sem tart senki fegyvert, hogy egy ilyen GYP-ssel legyél együtt.
2018. júl. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés inkább az, hogy te miért vagy vele még együtt? Kár ezen mit ragozni.. Aki szereti a másikat az nem viselkedik vele így.
2018. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
165-bocsi.. elírtam
2018. júl. 4. 21:07
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
és még azt mondják: "nem a bunkókra buknak a nők"
2018. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny lehet mert jól nézel ki meg biztos észrevette hogy tetszel más férfiaknak is. De a viselkedése elég bunkó,lehet hogy ott kéne hagyni amíg teljesen tönkre nem tesz.
2018. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De másrészt meg kedves romantikus,mindig törődik velem. Figyel rám,megtesz értem mindent. Meglep virággal,stb. A jövönkkel is törődik,szeretne esküvőt stb. Tehát nem mondanám más dolgokba bunkónak,csak a külsőmmel kapcsolatban. Ezért nem tudom,mit tehetnék..
2018. júl. 4. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!