Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiatlan lenne az, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan lenne az, amikor a férfi megy el GYES-re, mert a nőnek több a jövedelme?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
49%

#28


A saját nézeted miatt félreértelmezed a 35%-os válaszát.

Nem azért támaszkodik egy nő egy férfira, mert egyébként a nő teljesen életképtelen. És a 35%-os is nagyon jól tudja, hogy a nők is dolgoznak.


Nem hiába van annyi válás manapság. Hisz egy olyan egyszerű fogalom, hogy az egyik fél támaszkodhat a másikra, máris negatívként értelmezik egyesek.

Nem, kedves, az, hogy valakire támaszkodhatsz az nem azt jelenti, hogy akkor te egy csődtömeg lennél nélküle. Azt jelenti, hogy ha bármi problémád adódik, akkor van egy szerető társ, akire bármikor számíthatsz. Támaszkodhatsz rá, nem fog ellökni téged. Támogatni fog céljaid elérésben..stb.


Így már világos a fogalom magyarázata?

2018. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondtam èletkèptelen egy nő.

Hol olvastad ezt?

Vagy ez a te valósàgod.

Utolsò vàlszomban írtam nem zavar ha dolgozik a nő sőt tàmogatom is de èn vagyok a csalàdfő,mindig is a fèrfi volt az.

Mert ha meghalok már pedig benne van akkor az èn felelőssègem,hogy az özvegyem ès a gyerekem semmibe se szenvedjen hiànyt,mert erre is gondolni kell pèldàul.

Nem mondtam ne keressen pènzt a nő,de ezzel igazi nők is egyet èrtenek,hogy a fèrfi kell többet keressen több vagyona legyen.

Ismètlen NŐK mondták ezt.

Sőt sikeres fèrfiak akikkel dumàltam erről ők is ugyanígy szídjàk a mai fèrfiakat,hogy borzalom.

2018. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült ismét ugyanazt a sületlenséget megismetelned. Te tényleg nem érted? A gyereknevelés NEM kizárólagosan női szerep és a családfenntartas NEM kizárólag férfi szerep, mi a jó fenét nem tudsz ezen megérteni? Leragadtal az őskorban, mit jossz itt mindig a túlélési bullshitetekkel? Milyen túlélés, ember?! Ma már nem arról szól a világ, hogy menni kell gyűjtögetni a mindenféle beazonosítatlan bogyókat, hogy ne haljunk ehen. 2018 van továbbra is, ahogy egy férfi, épp annyira egy nő IS képes dolgozni, pénzt keresni, családot fenttartani. Ameddig ezt nem vagy képes felfogni, nincs miről beszélni.

Ja és talán nem kéne folyamatosan ledegradálnod és leminősíteni a nőket, miszerint ők csak gyereknevelésre jók. Nem mellesleg, egy normális, valamire is való kapcsolatban nincs olyan, hogy a férfi a “családfő”. Te tényleg nagyon el vagy tevedve. A két fel, férfi és nő EGYENLŐ felek egymásnak, nincs olyan hogy ő a “családfő”, a nő meg kussban nevelje csak a gyereket, hisz az a dolga.

2018. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
9%

31-es BINGÓ,pontosan.

A nő tudja,hogy tudom,hogy a fèrjemre mindig tàmaszkodhatok,bàrmi gond van.

Pl ezèrt is kell többet keressek,mert mi van ha a pacskert feldobom,màr pedig sajnos ma màr a fiatal fèrfiak halnak meg könnyen.

Volt olyan kollègàm màsik projekten isten nyugasztalja,jól olvastàtok,sokat melózott,szìvroham elvitte 42 èvesen,de mivel felelőssègteljes apa volt,összerakott komoly vagyont ès portfòliot ès semmiben se szenvednek hiànyt,nem mentek tönkre.

Èn erre is gondolok mert bàrmikor megtörtènhet főleg 30 felett sajnos.

2018. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nő ismerősöm sem mondja azt, hogy náluk a férfi a “családfő”. Ne haragudj, de egyéni szoc.problemad, ha te nem tekintesz a nőre egyenlő felkent, mert virít az irományodból, hogy kicsit sem tekinted veled azonosnak a nőket. És nem, ez is csak egy újabb agymenes, hogy a férfinek “kell” több pénzt keresnie, mert miért?? Mi történik akkor, ha a nő keresi a több pénzt? Összedől a világ? Rengeteg olyan nőt ismerek, ahol a nő keres több pénzt a férfinál, köztük nálunk is. Akkor most ők már nem is férfiak és nem is lehet rajuk támaszkodni?!
2018. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, itt a pasik dobálják a karrierista pitsákat, de ha otthon van a gyerekkel, akkor meg már aranyásó, mert nem dolgozik.
2018. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne férfiatlan?

Ha a párnak megfelelő, akkor hajrá. Van ismerősöm, aki "férfi létére" otthon maradt gyeden, mert a felesége többet keresett, még életben van az egész család :D

Nyilván lesz, akinek nem tetszik, de felnőtt ember tanuljon tojni a gyökerek véleményére.

2018. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

Ja, és ha valakinek derogál "férfi létére" a saját gyerekével foglalkozni, akkor ne kalapáljon össze kölköt, és kész, akkor nem lesz és még véletlenül se lesz "férfiatlan" mert foglalkozna is vele.

Vicces, hogy sok pasinál a gyerek kimerül annyiban, hogy meg kell csinálni, utána már a többit nehogy má' neki kelljen intézni.

Csak tudnám, hogy az ilyennek egyáltalán minek gyerek? Akkor köttesse el magát, és töcskölhet anélkül, hogy ilyen mélységes csorba esne a férfiasságán.

2018. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%

35%

Inkább vagyok egy nálam kevesebbet kereső, - hogy is fogalmaztál - "béta" pasival, mint egy ilyen egybites szexista őskorban ragadt véglénnyel.

Családfő, meg "uram", te jó ég...

Építs magadnak egy időgépet, húzz vissza a középkorba, aztán élj boldogul, az akkori társadalomban még elmennének ezek a nézetek.


Mondjuk szerintem az "igazi férfi" biztos magában, és nem hisztériázik ilyeneken, hogy "jajistenem a nő többet keres nálam". :)

Ha valaki csak a sz--os pénzétől tudja magát férfinak érezni, az elég szánalmas.

A szememben az ilyenek, akik kapálóznak, hogy ők attól férfiak, mert pénzük van, meg szakálluk, meg izmuk, meg a jóég tudja mik, pont hogy nem "Igazi Férfiak", hanem valamiféle súlyos komplexussal küzdő bizonyítási kényszeres taknyos kölykök.


Az igazi férfi tudja magáról, hogy igazi férfi akkor is, ha épp kevesebbet keres mint a párja, ha épp pelust cserél, vagy ha épp ő marad otthon gyeden, mert nem ilyen idióta külső feltételekhez köti a nemi identitását, hanem egész egyszerűen természetesen biztos magában.

2018. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!