Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátomat. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés
Tegnap este sajnos nagyon összeveaztünk amit most nem szeretnék részletezni. Ő egy nagyon nyugodt természetű férfi és a nők téren is nagyon gátlásos volt. Nagyon ideges lettem és azt vágtam hozzá, hogy a kicsi farkával ki sem tud elégíteni (14 cm hosszú a pénisze). Mindig is szégyellte. Persze ez nem így van de nagyon ideges voltam és elvesztettem a fejemet. Azóta rám sem néz és nem is alszik velem. Nagyon sokszor bocsánatot kértem tőle de egyszerűen hozzám sem szól.

2018. júl. 6. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

"Mondd, hogy nem gondoltad komolyan"


Igen ez így megy a valóságban:D

Valami nagyon szart odamondunk vagy teszünk a másiknak, aztán "nem is gondoltam komolyan". A másik meg röhög egyet és elfelejti:D

Ja nem...

2018. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván ezt nem így hetykén kell odavágni. Nekem is mondott ilyesmi szinten bántót a párom, de nem gondolta komolyan. Nyilván egy hosszú őszinte beszélgetés hozta helyre
2018. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Nézd a jó oldalát, egy életre elintézted, hogy közöttetek valaha jó szex legyen. Mert, ha tényleg olyan gátlásos akkor még évek múlva is ezen mondat fog csöngeni a fejében amikor csináljátok. Már, ha csináljátok még mert arra sem vennék mérget.

Jah a bocsánatkérés pedig már nem opció. Ha nem gondoltad volna minimum félig komolyan akkor nem mondtad volna. Ha 21 centis dorong lenne alatta amivel jól szétszed minden alkalommal akkor ilyet biztosan nem vágsz a fejéhez.

Szóval akkor vagy az a fele nem volt igaz, hogy kicsinek találod vagy az a fele, hogy nem tud kielégíteni, de az egyik sajnos igaz és ezt ő is tudja most már.

2018. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez olyan dolog ami egy érzékeny fiúnak a földre tiporhatja az önbizalmat. Ne tegyél semmit te már bocsánatot kértél. Én többet nem keresnelek, de ha ő mégis fog téged akkor arra számíts hogy nagyon hosszú idő és biztatás fog kelleni ahoz h ezt a hibádat helyre hozd
2018. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
33%

Magambol kiindulva. Kb 4 kapcsolatom ment ra arra, hogy a kicsinek tartott farkamat kompenzaltam dolgokkal. Hogy valahogy elvigyem a figyelmet a kicsi farkamrol. (17-18). (Amugy eddig mindenki azt mondta, hogy jo ez a meret, meg 1-2 baratnomnek 1-2 pozban fajt is). (Es meg mindig ott tartok, hogy kicsi a farkam, pl most ismerkedek egy lannyal, es mar most agyalok azon, hogy vajon mekkora volt a volt pasijanakna farka es, hogy deritsem ezt ki).

Nalam eloszor a ex farokmerete meggyozodese utan biztos a dolog, ha kisebb mint az enyem akkor....mehet a dolog.

Csak olyat kaptam, hogy “te rohadt, onbizalomhianyos ge**i, a sok hulyesegeddel akarod kompenzalni azt amit nem kell” pl sok akandekot vettem, es egy osszeveszesnel egybol rohantam venni valami draga dolgot.

De mar ez is eleg volt ahhoz, hogy hetekig ne alljon fel. Es akkor jott egy huzavona, bizalom epitese stb, aztan ujra mukodtem.


Szoval ha ennyire gatlasos, mint kb en.....szerintem ennyi....es ami rossz ebben az, hogy szerencsetlen most mit csinaljon? Hogy fog belemenni uj kapcsolatba? Amikor kb kasztraltad most ot ezzel. Ezt jol elszurtad. Nem magadnak. Hanem neki. Pffffff........

2018. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

#15

Na jó, a te elmebajod csak a te fejedben létezik, a kérdező viszont generált egy problémát, mert egy hülye p.csa. Nem ugyanaz. Én egy ilyen után nem akarnám tovább rombolni az önbecsülésem. Kalap, kabát.

2018. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
most már azért kíváncsi vagyok min vesztetek össze ennyire,ahol ez szóba kerül...Gondolom nem azon h mi legyen a vacsora...
2018. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az egyedüli, aki szerint ez a méret nem kicsi?

A barátomnak 17 centis és néha fáj vele... Na mindegy.


Amúgy én dobnálak, csak úgy nyekkennél.

2018. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én erre a kijelentésedre AZONNAL kivágnálak cuccostól a fenébe.


Ezen ő nem tud változtatni, te meg direkt odaszúrsz neki, ahol a legjobban fáj.


Ha van egy kis esze, körberöhögi a bocsénatkérésedet és kipaterol a házból.


Undorító vagy!

2018. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!