Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki folyamatosan hazudik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki folyamatosan hazudik az nem szereti a párját igaz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi az a szándékosan eltervezett hazugság, amit mond neked a párod folyamatosan?


Lehet, hogy csak féltésből teszi, mint a kegyes hazugságokat szokták. Attól még szerethet.

2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Főleg abban hazudik, hogy mikor hol van. De képes abban is, hogy honnan van a pénz például ami tudom, hogy nem a fizetés... ilyenek... :/
2018. júl. 6. 21:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Félsz, hogy k**úrva lett?
2018. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Jesszusom, nem dehogy.

A kettőnek nincs köze egymáshoz, csak kiemeltem két dolgot..

Igazából a lényeg az, hogy hazudgal pedig hagytam már el emiatt meg sem érdekli...

2018. júl. 6. 22:05
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

Nos.....belekerultem egy helyzetbe. De bele ám.


Hazudtam, de nem azert mert nem szerettem, a sajat eletembel is jobban szerettem ot.

Feltem, rengeteg felelem, onbizalomhiany, megfelelesi kenyszer, volt bennem hogy tokeletes legyek neki, hazudtam, rengeteget. Pedig epp, tokeletlenul szeretett belem.

Vicc az egesz. Bolond ember feje.


Es elhagyott. Nem mondom, eletem legszivbevago pillanata volt.

Es mennyivel egyszerubb lett volna igazat mondani, vallalni a gondjaimat, elmondani, hogy igen, “igen, sajnos gyenge vagyok es felek” csak par szo, es megsporolhattam volna magamnak annyi kellemetlenseget, annyi fajdalmat es keseruseget.....de nem. Mindig konnyebb hazudni es szinezni, hogy “igen, ez igy volt, nem ugy” jatszmazni, hogy tobb legyek.

Vegul ugyan ott vagyok....mint annak idejen.....sehol. Hala a hazugsagaimnak.


Azota sosem hazudok.


Szoval....szerintem a hazugsag az johet felelembol, mikor szinezi magat az ember, hogy erdekes legyen a masiknak.

Es van amikor elkovetett dolgokat tusol el az ember, amikor hazudik, hazudja, hogy megtett valamit, letagadja.


Szerintem a ketto kozott van kulonbseg. (Nem hazabeszelesbol irom ezt). Csak ugy megjegyeztem.

2018. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!