Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem szeretek bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szeretek bulizni, de a párom igen az szerintetek mennyire váló ok? (Több lent )

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok egy bulis csaj, nem bírom az alkoholt, kevéstől is képes vagyok egy napig hányni, mert nem bontja le a szervezetem.. Pár éve nem volt ilyen gondom még és addig járkáltam én is, persze mértékkel. Az a baj hogy józanon nem bírom elviselni a részegeket, még a páromat se nagyon, mert kifordul magából, így nyilván nem járok velük. De sajnos ő ilyenkor képes napokig ignorálni engem és ez baromi rosszul esik, mert semmit nem tudok róla és sokszor nehéz ez a vak bizalom. Utólag szokott pár szóban mesélni, de ennyi. Én meg nem is nagyon járok azóta sehová, mert a régi barátaim is csak isznak, buliznak még mindig, igazából már tök magányos vagyok emiatt.. És néha uram bocsá jól esne "visszavágni" a páromnak is ezzel, hogy elmenni valahová és nem keresem addig, mert hiába beszélem ezt meg vele százszor, nem érti mi a gondom. Félre ne értsetek, alapvetően, ezt leszámítva jó a kapcsolatunk és minden mást meg tudunk beszélni, sajnos ez valahogy mindkettőnknél vakvágány és érzékeny pont. Őt régen egy csaja nem engedte soha sehova és besokallt, ezt értem is és nincs azzal bajom ha eljár, csak azzal, hogy olyankor én nem létezem. Engem régen csaltak már így, nekem ezért fáj. Valahogy itt mégis megreked a kommunikáció. Szerintetek mit tehetnék? Sajnos kezdek besokallni ettől, minden jó ellenére, ezt ő is látja és nő a feszkó..

2018. júl. 8. 11:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Mikor indul persze nekem is szokott írni, illetve mikor már otthon van és magánál, közben csak nagyon ritkán, mert ő azt valamiért gáznak tartja, de ezt ráhagytam, mert tudom, hogy nem miattam, hanem ez az ő marhasága..

Sokszor amúgy azt érzem, hogy lehet jobb lenne neki egy bulis csajjal, de ha szóbahozom akkor azt mondja ez hülyeség szerinte. Szoktunk más programokat csinálni egyébként és hasonlók, szóval nem is itt a probléma. Inkább lehet én magam vagyok a gond, mert egyébként zavar, hogy én nem tudok eljárni külön, de valahogy mióta nem iszok, "nem vagyok elég jófej", meg koravénnek is érzem magam kicsit, engem ez már nem köt le, nem szeretem a fenekem rázni a discoban és zavar, hogy ilyen lányok között van, annak ellenére is, hogy hűséges hozzám.

2018. júl. 8. 13:06
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezt a napokra eltűnést egész pontosan úgy értettem, hogy nála inkább ilyen buli hétvégék vannak, amikor jelez, hogy elment, aztán másnap, hogy otthon van épp, de megy is tovább és nagyjából ennyi a kommunikációnk ilyenkor.
2018. júl. 8. 13:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért nem akar bulizós csajt, hogy ne tartson vele. Ne legyél már ennyire naiv, a barátodnak vaj van a füle mögött, ezt te is érzed, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést. Remélem tévedek, legyen úgy, de sok ilyen férfit ismerek, ők mind rosszban sántikálnak. Te a "feleségnek való" típus vagy az ilyenek szemében. Ez azt jelenti, hogy kedves, aranyos, helyes, szép és könnyen átejthető. Mikor lelép, akkor keresi az izgalmakat, megy vadászni, a haverokkal csinálják a saját baromságaikat.
2018. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz belebetegedni az állandó aggódásba és civódásba akkor hagyd ott és találj olyan pasit akinek nem kell könyörögni azért , hogy veled legyen. Hidd el vannak ilyen férfiak is.
2018. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!