Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szól bele a családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szól bele a családod a mindennapjaitokba, magán dolgaitokba?

Figyelt kérdés

Szüleim segítségével költöztünk össze egy hónapja. Nagyon sokat segítenek nekünk mindenben. Barátnőm szegényebb családból való. Szüleim feltenek hogy nehogy kihasználjon a lány. Mindig kérdezik hogy hogy is vannak az anyagiak köztünk,mennyi pénze van barátnőmnek, félre tett e stb.. Összekoltozes előtt 8hónapot ingyen szüleimmel laktunk.


Ilyenen problémát csinálnak hogy miért nem szólt nekik hogy a szülei atjonnek megnezni a lakást vagy hogy a kocsiját apja minek vitte el 50km-re hogy megcsinálja (szülei 50km-re laknak tőlünk)..

Meg hogy nem mondta hogy atjon tesója látogatóba.. Erre mondják hogy a hátuk mögött csinálta és nem egyenes..


3,5év után költöztünk össze, és odáig azért ennyire szoros anyagi dolgaink nem voltak, max hogy ki fizeti a randit vagy egy nyaralás..


Mindig mondja anyu hogy páromnak nem kell tudni mi miről beszélünk, meg nincs vele bajuk de..


Lassan nem tudom mi lesz.. Kort és nemet is 30f


2018. júl. 8. 19:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
Én 30 f ként nem lennék buszke arra h a szülök tették a lakást a seggem alá..
2018. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
36 évesen nő létemre saját cégem van. Ez h egy 30 as pasinak a szülők teszik őssze a lakást és utána a barátnő kb darab kaki aki az utolso pénzével elvan számoltatva,és abba belekötnek h a testvére meglátogatja nagyon szánalmas.
2018. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi baj van azzal ha a szülő lakást vesz a gyerekének? Egy 25-30 éves pasinak kb. 50-55 évesek a szülők, akik 30 éve dolgoznak, esetleg már örököltek.

Elsődleges céljuk,hogy a gyereküknek tető legyen a feje fölött. Csak azért,hogy ne anyám vegye a lakást albérletbe megy valaki,hogy majd aztán 10-20 év múlva kölcsönnel megtoldva lakást vegyen?


A szülő ha akar beleszól a gyereke életébe, lakásvásárlással vagy anélkül is.

2018. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
Akkor szol bele a szülő 18 felett ha hagyom,ha meg megveszi a lakást v da adja az örökségként,az onnantol a gyereké és a párom csak at hivhatja a családját elvégre az otthona, ha meg nem az otthona fizesen bérleti dijat is. És max albérlo lesz, a sziulo meg vegyen barátnőt is a lakás mellé aki megfelel..
2018. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg diákot látok huszonéves korukig tanulni úgy,hogy mellette nem dolgoznak, a szülő fizeti az albérletet, a sulit, és minden egyebet.

Szépszámmal vannak kivételek persze, ezt nem mondom.


Engem megdöbbent az,hogy mennyire ellenségesek a felnőtt gyerekek a szülőkkel, hát könyörgöm: Ők nevelték fel Őket, taníttatták.

Kíváncsi vagyok majd a saját gyerekeiktől mit várnak, hogy nevelik és mit adnak útravalónak. Ja, és arra,hogy mit kapnak majd..nem hinném,hogy örülni fognak ha a gyerekük kijelenti,hogy semmi közük az életükhöz.


Ezzel nem azt mondom,hogy egyetértek azzal,hogy a szülő irányítson mert Ő adott, egyszerűen azt a negatív hozzáállást nem értem ahogy írtok a szülőkről.

2018. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

semennyire.

többlettel hagytam ott őket.

2018. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:38

Ez a baj. Nem egy házasságot láttam tönkremenni, mert szülők házat vettek drága kicsi fiacskájuknak.

Ettől feljogosítva érzik magukat, hogy mindenbe bele szóljanak. Ezzel, tönkre is vágják a szemük fénye életét, házasságát.

2018. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell adni érdekből,az adás 90% ban visszafele a pitizésről szól. Én támogattalak ergo neked kuss van majd én eldöntöm a tapéta színét az egész életedet es ha a bábu agyat növeszt megtagadják nulla támogatás lesz.... Ezért mennek fatigra az olyan házasságok is ahol a szülő ad,a gyerek meg elfogad gyanútlanul ,de a,szülő dönt milyen diploma lesz, milyen tapéta lesz hány gyerek lesz. Én nem fogadtam el semmit. Elértem magamtól,irigykednek is azok akiknek törleszteni kell és nincs saját életük 30 felett se..
2018. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
23%

Próbálkoznak... de azt érték el, hogy semmit nem tudnak a magán életemről. És nem fogadtam el a támogatásuk a suli után. Meg akartam mutatni, hogy erős, független lány vagyok. Az első barátomra húzták a szájuk, mert nem volt "tökös". Ha hagyom, akkor szétkapják a kapcsolatunk. Szóval leállítottam őket.


Én azt mondom, hogy most vagy kiállsz magadért, a független életedért és a párodért vagy a fejedre nőnek.

2018. júl. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%

A fentiekből levontam a következtetést: a házasságok nagy része a szülők adakozása miatt jutott el a válásig.

Mivel minden második házasság válással végződik, a magyar szülők igencsak gazdagok. Főleg aki Budapesten vesz lakást :)

2018. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!