Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szól bele a családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szól bele a családod a mindennapjaitokba, magán dolgaitokba?

Figyelt kérdés

Szüleim segítségével költöztünk össze egy hónapja. Nagyon sokat segítenek nekünk mindenben. Barátnőm szegényebb családból való. Szüleim feltenek hogy nehogy kihasználjon a lány. Mindig kérdezik hogy hogy is vannak az anyagiak köztünk,mennyi pénze van barátnőmnek, félre tett e stb.. Összekoltozes előtt 8hónapot ingyen szüleimmel laktunk.


Ilyenen problémát csinálnak hogy miért nem szólt nekik hogy a szülei atjonnek megnezni a lakást vagy hogy a kocsiját apja minek vitte el 50km-re hogy megcsinálja (szülei 50km-re laknak tőlünk)..

Meg hogy nem mondta hogy atjon tesója látogatóba.. Erre mondják hogy a hátuk mögött csinálta és nem egyenes..


3,5év után költöztünk össze, és odáig azért ennyire szoros anyagi dolgaink nem voltak, max hogy ki fizeti a randit vagy egy nyaralás..


Mindig mondja anyu hogy páromnak nem kell tudni mi miről beszélünk, meg nincs vele bajuk de..


Lassan nem tudom mi lesz.. Kort és nemet is 30f


2018. júl. 8. 19:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%

En a mar ferjemmel 20 evesen jöttem nemetorszagba.

10 000ftal. paromat sokkal jobban tudtak tamogatni.

3 honapig munka nelkül voltam

parom tartott el...

Soha nem volt gond az anyossal h beleszoljon a fia eletbe h kihasznalom.

Bar sztem nalatok az a gond h anyudeknak nem szimpi a bnöd

es az anyagiakon talalnak fogast rajta amivel te talan szakitasz vele

szerintem ez a baj nem a penz

csak van mire kenni a nem tetszest

es ha tudni akarod mindig bele fognak szolni az eletetekbe

2018. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem is adnak a szüleim sok mindent, mert azt akarják hogy meg legyen mindenem. ha gyerekem lesz, én is boldogan veszek neki lakást. ha nem fogadná el, rosszul érezném magam, amiért úgy érzi a saját anyjától nem fogadhatja el a segítséget. szerintem ez nagyon gáz.

az én kapcsolatomba nem szól bele. kérdez dolgokat, mi a helyzet a barátommal és hasonlók. de eleve problémákat nem vele beszélem meg, ha van. ha összeveszek valamin a barátommal, nem mesélem el neki. nyilvánvaló, hogy mindenképpen az én pártomat fogná, ez pedig később visszaüthet. szóval elmondok neki dolgokat, amiket lehet, a magánéleti gondjaimat pedig megoldom magam, ha éppen van.

én egyébként meg szoktam kérdezni az életemet érintő kérdésekről a szüleim véleményét. nem zárom ki őket.

2018. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
21 évesen költöztem össze volt barátnőmmel 100% ban én tartottam el őt. Egy szavuk nem volt, miért is lett volna? Normális szülő nem kritizálja a gyerekét...
2018. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%

Beleszólnának, ha hagynám. Én egy pár üvöltős veszekedéssel véget vetettem ennek, amikor az én szüleim kezdtek el turkálni a magánéletünkben meg nekem magyarázni, hogy az én páromnak mit meg hogyan kellene csinálni (nálunk az én lakásomban lakunk). Megérttettem velük, hogy nekik ebbe nincsen beleszólásuk, felnőttek vagyunk, hagyjanak békén. Semmi közük nincs ahhoz, ki mennyit tett félre, ki hányszor megy el vásárolni, ki mire költ, milyen állást keresünk magunknak. És hogy a párom háta mögött nem fogok titkolózni, sem az ő ötleteiket rátukmálni, mintha nekem jutott volna eszembe. Sok vitába telt, de megértették - vagy beletörődtek.


28N

2018. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Anyádék üljenek le ketten, osszanak, szorozzanak, mennyi készpénzzel, mi minden egyéb tulajdonnal kell majd rendelkezzen a jövendőbeli párod, akit ők hajlandóak elfogadni.

Szerintem a te véleményed ezzel kapcsolatban nem érdekli őket.


Utána adjanak fel hirdetést, ahol mindeme fontos tényezőket pontosan taglalják, keressenek neked általuk megfelelőnek vélt társat.


Mondjuk az elhajtja majd őket a p...ba, mikor spionkodnak, meg előre bejelentetnék maguknak jóváhagyásra, hogy az általatok lakott lakásban a barátnőd mikor, kit fogadhat, meg egyáltalán fogadhat-e bárkit -de hát, istenem...majd megtanulják, hogy semmi sem tökéletes!


Jó, hogy kiírtad a korod. Amíg meg nem láttam, azt hittem, max 22 éves lehetsz.

Gondolom érted, mit akarok ezzel mondani.


Ne aggódj (látom 4 vagy 5 kérdésed van már a témában), szerintem záros határidőn belül megoldódik a gondod. Már várom a barátnőd kérdését az anyós/após szekcióban.



Nem való ez neked, maradj csak anyuka mellett.

Aki 30 éves férfi létére nem képes a pénzügyeit, párja habitusát felismerni, életét maga koodinálni, az ne akarjon felnőttet játszani.

Majd ha a csaj rátokun, otthagy, akkor anyuka járhat fel naponta instruálni téged.



Semennyirre nem szól bele, külön élünk, saját házunk van, senkire nem tartoznak a pénzügyeink.

Én sem, ahogy a férjem sem kérdi meg anyós/apóstól, mennyi a bevételük, mennyit költenek és mire. Szembe is nevetném őket.

2018. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes h mind le lettek pontozva ahol a felnőtt utódokat nem tologatják babakocsiban cumiztatva..
2018. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem azzal van baj, ha egy szülő elindítja az életben a gyerekét vagy támogatja. De ez ne megvásárlás legyen.


Nekünk pl. mindenünk megvan, jó keresetünk van, tényleg nem szorulunk senki segítségére.

Ettől függetlenül a szüleim szoktak adni (hol egy kis pénzt, hol kaját), amit azért elfogadunk mert tudom, hogy megbántódnának ha nem tennénk. De ezzel sose élnek vissza, nem azért adják, hogy bele szólhassanak az életünkbe.


Nálatok, ahogy elnézem nem ez a helyzet. Téged a szüleid megvásárolnak. Te pedig a pénzért hagyod, hogy a barátnődet alázzák. Szerinted mit érezhet az a lány? A közös otthonotokban mindenhez kérjen engedélyt (még a szüleidtől is)? Mennyi pénze van? Tehát együttélésnél is külön gazdálkodtok? És akkor a lány nem egyenes? Nem az aki a háta mögött beszél?!

Neked kell döntened, hogy mi a fontosabb neked: a barátnőd és az önállóságod vagy hogy a szülök tolják alád a pénzt, de cserébe megkeserítsék az életedet. Tényleg eladó vagy?

2018. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!