Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan sikerül beiktatni a...

Hogyan sikerül beiktatni a rendszeres mozgást, sportot a mindennapjaitokba ebben a rohanó világban?

Figyelt kérdés

Ötleteket, tippeket szeretnék gyűjteni, mert jelenleg egyetemen tanulok, plusz heti 5-ször dolgozom (ülőmunka egy irodában), ezért eléggé ellustultam, és meg is híztam. Nem érzem jól így a bőrömben, ezért mindenképpen változtatni szeretnék ezen.

Életem során kétszer már sikerült viszonylag tartósan lefogyni hosszabb távú diétával (mindkét alkalommal 10-12 kg-t), viszont akkor kevésbé voltam elfoglalt, mint most.


2016. ápr. 13. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Első körben elkezdtem azt dolgozni, amit szeretek és be tudom mellette osztani az időmet.
2016. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andi80018 ***** válasza:
31%
Ahhoz, hogy életmódot válts, vagyis rendszeresen sportolj úgy, hogy eredménye is legyen, kell idő, mégpedig nem is kevés. Ezen kívül fontos az alvás, pihenés, megfelelő táplálkozás. Végig kell gondolnod, hogyan tudd megoldani a heti három-négy, kb 1,5 órás intenzív testmozgást , ennyi azért kell.
2016. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tanulok így van időm edzeni. Hogy neked ezen kívül hogyan van időd még dolgozni nem értem, de tisztellek. Amit tanácsolnék, hogy fokozatosan szoktasd magad hozzá az edzéshez. Ne vágj bele egyből úgy, hogy kb minden nap edzeni akarsz mert belefásulsz és megutálod. Az étrendedet se változtasd meg szerintem egyből teljesen, próbáld szoktatni magad lassan azokhoz az ételekhez, amiket enned kéne, egyél ebből és abból is aztán változtasd a mennyiségeket. Ha hétvégén nem kell sokat tanulnod, van olyan napod amit fel tudsz áldozni akkor szerintem eddz olyankor is, elvégre lesz időd teljesen kipihenni.

A lényeg, hogy meg kell szeretni az edzést. Én ha hozzászokok, hogy edzek akkor már abbahagyni nehéz.

2016. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
használd a akölyök fura módszerét 10 kg izom egy hónap alatt megerőltetés nélkül..XD
2016. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Cortez70 ***** válasza:
Nekem egyszerű. Melózom kb délután 3-ig, utána megyek edzeni.
2016. ápr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Glissade* ***** válasza:
100%

Nem a világ rohan, hanem te magad.:)

Attól még hogy az emberek körülötted rohannak, neked nem kell ezt tenned.

Lassíts és élj a percnek, mostban.

Válaszd ki az időpontot mikor szeretnél edzeni és írány a terem.

2016. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DzsudzsiFan123 ***** válasza:
47%

Én járok (kedd,szerda,péntek) foci edzésre + tesi a suliban.

És csak ezekkel full izom a lábam, és full kockás a hasam.

Szóval a focit csak ajánlani tudom!

2016. ápr. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
dzsudzsi, mutass már egy fullizom lábat légyszi.
2016. ápr. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dszudszsi a keresztszálkára gondolsz?
2016. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7: Te vagy az Birinbő' Viktor?
2020. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!