Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vendég szobába költöztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vendég szobába költöztettem a férjem, túl reagálom?

Figyelt kérdés
Két napig dolgozik égész nap ha végez este nem haza siet hanem sörözni, pedig tudja utálom az alkoholt, ha itthon van a számítógépen játszik, oda megyek , hogy megszeretgessem nem tetszik neki,van egy egy éves gyerekünk de kérlelni kell , hogy foglalkozzon vele még megcsinálok pár dolgot, utánna este nem érti miért nem akarok semmit vele, most már nem érzem, hogy szeretem csak elmegyek mellette , lesz ez jobb?

2018. júl. 9. 01:05
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Este 10 kor érne haza,de 11, éjfél lesz így, én ha elmennénk a gyerekem miatt sietnék haza, van medencénk mondtam jöjjön velünk bele, menjünk sétálni, biciklizni, de semmi nem jó neki, vagy csak feküdjön mellém beszélgetni. Nem tudom mit akarok, a gyerek se ragaszkodik hozzá, el van vele de mindig jön hozzám, pedig amikor 2 nap itthon van egész nap ki tudna vele valamilyen kapcsolatot alakítani. (mert 2itthon van,2t dolgozik, de amikor itthon van se velübk foglalkozik, és besokalltam. )
2018. júl. 9. 08:20
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem. Üljetek le a férjeddel, és döntsétek el együtt, mit szeretnétek. Válni vagy együtt maradni.
2018. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
Azt azért nehezen hiszem el, hogy a gyerek születése előtt minta férfi volt, foglalkozott veled, mindent megadott neked, aztán megszületett a gyerek és ekkorát változott a viselkedése. Tuti, hogy eddig is eljárogatott este, és eddig is ilyen volt a férjed, csak nem foglalkoztál vele. Nem értem, minek kell ilyen embernek gyereket szülni?
2018. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
#13 én el tudom képzelni. Sokszor van úgy, hogy kialakul az anya-baba szimbiózis, és a férfi valahogy kiszorul, nem sikerül megtalálnia a helyét az új felállásban. Így nem is érzi jól magát otthon a férfi, nem szívesen megy haza, de ha fizikailag ott van, akkor is virtuálisan csavarog.
2018. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Anyósomnál éltünk, hogy többet tudjunk spórolni, tudta, hogy rossz ott nekem de miattunk megtettem, sietett mindig hozzám haza, most nem rossz már nekem mert saját otthonunkban élünk, már nem olyan kicsi a baba , hogy ne tudna ő is foglalkozni vele, pontosan 18 hónapos, de amikor mutogatni kell milyen szép ügyes okos akkor rögtön viszi.
2018. júl. 9. 10:26
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
#15 pedig de, mi nők is nagyon el tudjuk szúrni. De szerintem teljesen mindegy, ki a hibás. A bűnbakállítással nem lehet előre jutni. Az a fontos, hogyan kecmereg ki a pár a krízisből. Felesleges a múlton rágódni, mert azt már ùgysem lehet megváltoztatni. Az a kérdés, mi a következő lépés. A külön szobába költözés nekem sehogysem tűnik sem logikusnak, sem célravezetőnek.
2018. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem akarom azt érezze ő bármit megtehet mi várjuk itthon, ez nem így megy. Nem tudom mit kellene tennem.
2018. júl. 9. 11:36
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Próbàlj meg picit kiszabadulni otthonról!

Barátnő,edzés,koncert.....járja ha nem vagy otthon rájön,hogy mi a fontos neki!

2018. júl. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Hátha*
2018. júl. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidjetek el sok pasi ilyen lesz!!/Az enyem is folyton arrol beszelt ,h milyen lesz ha meg lesz a baba ,ezt csinalja meg azt csinalja vele.Erre meg mindent en csinalok ,a legtobb megunja,sajnos.
2018. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!