Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vendég szobába költöztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vendég szobába költöztettem a férjem, túl reagálom?

Figyelt kérdés
Két napig dolgozik égész nap ha végez este nem haza siet hanem sörözni, pedig tudja utálom az alkoholt, ha itthon van a számítógépen játszik, oda megyek , hogy megszeretgessem nem tetszik neki,van egy egy éves gyerekünk de kérlelni kell , hogy foglalkozzon vele még megcsinálok pár dolgot, utánna este nem érti miért nem akarok semmit vele, most már nem érzem, hogy szeretem csak elmegyek mellette , lesz ez jobb?

2018. júl. 9. 01:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője vagyok. Tartok a gyerekvállalástól. Folyton azon jár az eszem, hogy milyen lenne, ha meg lenne a baba, ezt nem csinalnám, meg azt nem csinalnám vele…
2018. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
29%

"Pedig hidjetek el sok pasi ilyen lesz!!/Az enyem is folyton arrol beszelt ,h milyen lesz ha meg lesz a baba ,ezt csinalja meg azt csinalja vele.Erre meg mindent en csinalok ,a legtobb megunja,sajnos."


Ez úgy ahogy van hülyeség. Ez csak azt mutatja, hogy egyáltalán nem ismered a párodat, akitől a gyereked van. Az egy dolog, hogy mit mond a barátod. Az a lényeg, hogy mit cselekszik.

2018. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Ő szerinte mi bajom lehet , ha nem dolgozik nem megy sehová velünk van, de az , hogy itt van nem jelenti azt, hogy segít is mert vagy a tévét nézi, vagy a gépet nyomja.
2018. júl. 10. 11:44
 24/34 anonim ***** válasza:
47%
Inkább a gépet nyomja, mint más nőt!
2018. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo ugyanez nalunk is! En is azt kapom ,hogy perszeeee biztos elotte is ilyen volt.Hat nemmmmm!!!!! Amiota meg lett a gyerek el kenyelmesedett.
2018. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%
Detto. Meg a gyerek kora is stimmel. Mi mar azt beszeljuk, hogy mikor lenne a legjobb, ha elkoltozne. SEMMIBEN nem segit, raadasul kulfoldon elunk, segitseg 0. Mikor osszekoltoztunk, lelkesen segitett takaritani, fozni, stb, en hulye meg azt hittem, hogy megfogtam az Isten labat. Gyerekvallalas elott azzal jott mindig, hogy o mennyi mindent fog csinalni a babaval, hogy szombatonkent o lesz a babaval, hogy kikapcsolodjak, vasarnap pedig majd o pihen es hogy milyen jo lesz csaladi programokat szervezni. Na persze... Addig a 3 napig volt jo apa, amig a korhazban voltunk, utana egy 5 perces zuhanyzast alig birtam beiktatni, mert annyi idore sem volt hajlando vigyazni a gyerekre, mivel neki nincs csocse! WTF? Ugyhogy autos hordozoban hordtam magammal a gyereket mindenhova. Tobbemberes babarol van szo. Amikor mar anyatejen kivul evett a gyerek mast is, mondtam, hogy jo lenne 2 hetente par ora szabadido. Valasz: keress bebiszittert vagy szolj valamelyik baratnodnek! Milyen "apa" az ilyen? Pedig a gyerek igenyelne az apja tarsasagat, de o allandoan a gep elott ul. Minden fontosabb, mint mi. Nemreg uzleti uton volt egy hetig, oszinten szolva fel se tunt egyikunknek se, hogy nincs itt. Ja, es nem itthon meresztem a s@ggem, amig apuka lapatolja haza a penzt, hanem teljes munkaidoben dolgozom, minden egyeb munka ram harul itthon, mert neki "pihenni" kell, en meg nem vagyok hajlando mocsokban es fott kaja nelkul elni (legalabb 2 naponta legyen), a kiadasokat pedig felesben alljuk (mar akkor is igy volt, amikor csak GYES-t kaptam, ami itt rohadt keves, ugyhogy a baba 3 honapos koratol 1 eves koraig itthonrol dolgoztam, 1 evesen pedig ment bolcsibe), holott o ketszer annyit keres, mint en. Ugyhogy neki jocskan marad ho vegere, nekem semmi. Nekem az eletben ferfi tobbe nem kell!!! Ugyhogy MENEKULJ! Csak rosszabb lesz
2018. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Azért nálunk ez nem így van, 30 ezret eltesz magának a többit ide adja nekem , hogy én vásároljak, fizessem csekkeket, ő úgy gondolja ettől boldognak kellenne lennem.
2018. júl. 11. 16:07
 28/34 anonim ***** válasza:
Hu a 26 valaszolonak kitartast!! Nem semmi:(( Nekem se sokat segit,de bar megvesz mindent a gyereknek meg nekem is.
2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Azt hogyan kell értelmezni, hogy amióta gyerek van, elkényelmesedett? Pont akkor van az, hogy némileg felborul a rend, mert a gyereket kell körbeugrálni.
2018. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ugy kell erteni,hogy ferfi azt hiszi,h most mar gyerek van ,ugy sem hagy el!!!Azt gindoljak ,h barmit megtehetnek.
2018. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!