Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet arra reagálni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet arra reagálni ha valaki azt mondja hogy ha vele szakítok, sose fogok kelleni senkinek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 11:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Faarccal annyit mondanék, hogy "Aham... Jól van". Aztán hátraarc és vissza se nézni.


Tapasztalataim szerint semmi nem irritál jobban másokat, mintha a sértésre közönnyel reagálsz. Arra ugyanis nem lehet replikázni. Nalam mindig bevált, zseniálisan tudok felbaxni másokat.

2018. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Exem ezt mondogatta, de azért megcsalt és összejött egy közös ismerősünkkel, ő dobott.

Utána évekig hívogatott, hogy ki az az új férfi, akivel járok...az ilyenek nem normálisak.

2018. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de szenny szöveg ez minden pasitól.Az én exem egy lelki terorrista volt,az is sorolgatta ezt.Aztán lett nem egy kapcsolatom akkor meg vergődött.Az ilyen nem férfi.
2018. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem pont ezt mondtam egy exemnek, hanem azt, hogy senki sem fog annyit kibírni vele, mint én. Ő dobott, nem csak a sértettség mondatta velem, valóban úgy gondoltam, hogy nincs még egy olyan papucs(a normális lány kategóriából, akinek kellene és el tudná viselni hosszútávon).


Ennek tíz éve, azóta 1 kapcsolata(3 hónap) volt és egykét alkalmi. Én két évet húztam le vele. "Barátok" maradtunk, így rálátok az életére. Sokat változott rossz irányba, szerintem èvekig nem lesz boldog, de már rossz látni, milyen magányos, szóval remélem összeszed valami csajt, akivel megfelelnek egymásnak.


Nem feltétlen a sértettség mondat ilyet az emberrel, kijöhet ám az elfojtott, ki nem mondott indulat/gondolat is ilyen formában.


A többi exemmel jóban vagyok, békében váltunk el, barátokként.

2018. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Nem miatta. Magad miatt. Mutasd meg magadnak, hogy meg tudod csinálni, hogy senki nem beszélhet így veled, hogy stabil alapjaid vannak. Gondolkozz el azon, hogy mi a másik opció, ő szakít veled / nyugdíjjasként is ilyeneket fogsz hallani tőle esetleg rosszabbakat. De lehet az is hogy megjavul minden, kisüt a nap és a szivárványokon az orrszarvúk ugrándozni fognak. Lehet túl ironizálóm de ilyent sose tapasztaltam.
2018. júl. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érzelmi terrorizálásnak hìvják. Szépen lassan leépíti az ember önbizalmát és a rabszolgája leszel félelemből, mert egy idő után el fogod hinni. Fuss ahogy a lábad bírja és vissza se nézz.
2018. júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!